×

Zaskakujące nagranie z samolotu linii Ryanair. „Czy to UFO”?

Zaskakujące nagranie z samolotu: pasażer, podróżujący liniami lotniczymi Ryanair, zaobserwował na niebie niezwykły obiekt. Odwiedziny kosmitów?

Uwierz w UFO

To miał być zwykły lot pasażerski do Edynburga. Dla Martina Grivansa przerodził się w fascynującą przygodę, której mężczyzna z pewnością długo nie zapomni. Jak twierdzi, podczas tego lotu zobaczył UFO!

Kręgi w zbożu, zielone ludziki, latające talerze – ludzie od dawna dopatrują się znaków, wskazujących, że pozaziemska cywilizacja próbuje się z nami skontaktować. Pod tym względem przodują chyba Amerykanie – już od lat 40. ubiegłego wieku za oceanem trwa kosmiczna fascynacja, wzmacniana przez wiele filmów science fiction. Mnożą się teorie spiskowe, a ludzie nagminnie zgłaszają pojawienie się niezidentyfikowanych obiektów latających. Według badań przeprowadzonych niedawno przez Pew Research Center, ok. 65 proc. Amerykanów wierzy w istnienie istot pozaziemskich.

Zaskakujące nagranie z samolotu

To, co zarejestrował Martin Gravins na pokładzie samolotu linii Ryanair, lecącego do Edynburga, utwierdziłoby te 65. proc. Amerykanów w przekonaniu, że istnieją istoty pozaziemskie. Film, który pasażer zamieścił w serwisie tiktok, wywołał lawinę komentarzy.

Co dokładnie zobaczył Grivans? Zdania są mocno podzielone. Na nagraniu widzimy tajemniczy obiekt sporych rozmiarów. Autor nagrania mówi o dysku o metalicznej powierzchni. Krytycy sądzą, że to przypadkowe ułożenie smug nad chmurami, ale nie brak też głosów, że jest to niezbity dowód na istnienie UFO. Kto ma rację?

@martingrivans

#ufo #aliensighting #aliens #flying #edinburgh #ryanair #aliensalive #aliensalive

♬ original sound – martingrivans

Grivans opatrzył post tagami „obserwacja obcych”, „aliens” i „UFO”. Trzeba przyznać, że widok jest faktycznie niezwykły. Jednak nie jest to pierwszy raz, gdy pasażerowie samolotów dostrzegają podobne obiekty. Co ciekawe, takie zjawisko zaobserwowano nad Szkocją już drugi raz w ciągu ostatnich miesięcy.

Kobieta z West Lothian twierdziła, że dostrzegła niezidentyfikowany obiekt w Dechmont Woods w Livingston. O tej lokalizacji często robi się głośno właśnie za sprawą opowieści o kosmitach.

Kosmiczna bzdura? A może niezbity dowód na to, że istoty pozaziemskie regularnie nas odwiedzają?

Może Cię zainteresować

zamknij