×

Internet oszalał na punkcie zdjęć 72 letniej projektantki. Wygląda jak 20 latka!

Vera Wang skończyła 72 lata, ale wciąż zachwyca młodzieńczą urodą. Wiecznie młoda projektantka hucznie świętowała swoje urodziny. Na udostępnionych w sieci zdjęciach i nagraniach wygląda niemal jak 20-latka.

Wieczna młodość

Patrząc na Verę Wang można odnieść wrażenie, że dla słynnej projektantki czas się zatrzymał. Pomimo sędziwego wieku, gwiazda wciąż może się poszczycić idealną figurą, nieskazitelnie gładką cerą oraz bujnymi, ciemnymi włosami. Kilka dni temu, Wang skończyła 72 lata i bynajmniej nie zamierza odchodzić na emeryturę. Przyjęcie urodzinowe projektantki w Nowym Jorku było bardzo huczne. Obecni byli na nim m.in. Calvin Klein oraz Donna Karan.

Na instagramowym profilu Wang pojawiły się fotografie, pokazujące jak wyglądała impreza. Można na nich zobaczyć, że projektantka największych gwiazd wystąpiła w zjawiskowej, długiej sukni w neonowym kolorze na cienkich ramiączkach. Imponującej długości, gęste włosy Wang oraz jej perfekcyjna figura to z pewnością obiekt zazdrości niejednej, dużo młodszej kobiety.

Widząc, jak fantastycznie wygląda Vera Wang, internauci napisali pod jej adresem wiele ciepłych słów. Niektórzy domniemywali nawet, że projektantka musi posiadać dostęp do tajemnicy młodości, która jest niedostępna dla zwykłych śmiertelników.

Jestem pewien, że masz eliksir wiecznej młodości. Jestem tego absolutnie pewien!

Ktoś inny stwierdził:

Bezgranicznie piękna! Wyglądasz fantastycznie jak zawsze!

Vera Wang skończyła 72 lata

Wang od dawna wprawia ludzi w zdumienie za sprawą wyglądu, który ani trochę nie współgra z jej młodzieńczą urodą. Gdy przed rokiem projektantka podzieliła się z internautami zdjęciami imponujących mięśni brzucha, ludzie żądali, aby powiedziała ile tak naprawdę ma lat. Nikt nie mógł uwierzyć, że Vera Wang w zasadzie mogłaby być babcią.

Wang przyszła na świat w Nowym Jorku w 1949 roku. Po ukończeniu studiów została redaktorką Vogue’a. Pracowała w nim przez 17 lat. W późniejszym czasie pracowała dla marki Ralph Lauren. Po odejściu z firmy, została niezależną projektantką. Dziś jej marka jest rozpoznawalna na całym świecie. Kupują u niej największe gwiazdy. Vera Wang zasłynęła przede wszystkim za sprawą bajecznych sukien ślubnych oraz kreacji wieczorowych. Nic dziwnego, że aktorki, piosenkarki i modelki uwielbiają jej projekty, ponieważ są wykonane z wielkim wyczuciem stylu.

Co ciekawe, bodźcem do stworzeniu własnej linii sukien dla Very Wang był jej własny ślub. Projektantka przez długi czas nie mogła znaleźć wymarzonej kreacji. Postanowiła wówczas, że stworzy ją samodzielnie. Rok później, w 1990 roku, otworzyła w Nowym Jorku swój pierwszy butik. W sukniach ślubnych jej autorstwa powiedziały sakramentalne „tak” m.in. Mariah Carey, Jennifer Lopez, Victoria Beckham, Sharon Stone oraz Uma Thurman.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

Najpiękniejsze suknie Very Wang

 

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij