×

Wyglądają znacznie młodziej, niż wskazuje metryka. To zasługa wyrzeczeń?

Każdy z nas chciałby poznać przepis na wieczną młodość. Niektórzy faktycznie wyglądają, jakby im się to udało i to bez udziału chirurga plastycznego. Lu Songxian i Mai Jingting wyglądają znacznie młodziej, niż wskazuje metryka. Czy to zasługa wyrzeczeń? Para zrezygnowała z posiadania dzieci i jedzenia mięsa.

Jak zatrzymać upływający czas?

On ma 56 lata, ona 59. Ci, którzy patrzą na ich wspólne zdjęcia, sądzą, że widzą parę ludzi, którzy mają nie więcej niż 30 lat. Dobre geny? A może kwestia wyrzeczeń?

Lu Songxian i Mai Jingting są chińskimi celebrytami. O Lu zrobiło się głośno, gdy zagrał w filmie „The Swordsman”. Jego kariera rozpoczęła się w latach 80.

Mai Jingting zaczynała w tym czasie pracę prezenterki, wkrótce nawiązała jednak romans z aktorstwem, występując m.in. w wielu serialach telewizyjnych. Karierę przerwała dla rodziny. Historia miłosna tej pary mogłaby być gotowym scenariuszem na film.

Mai i Lu poznali się jeszcze wtedy, gdy byli małymi dziećmi. Nie było jednak mowy o tym, by z czasem ich relacja mogła przerodzić się w coś więcej. Songxian i Jingting byli dalekimi kuzynami, a takie związki są społecznie nieakceptowalne. Ale parze nie udało się stłamsić rodzącego się uczucia. Przez 14 lat Lu i Mai spotykali się w tajemnicy. Rodzicom powiedzieli o swoim związku dopiero wtedy, gdy podjęli decyzję o ślubie. Było to w 2008 roku.

Wyglądają znacznie młodziej, niż wskazuje metryka

Dziś Lu i Mai są już małżeństwem z wieloletnim stażem, ale patrząc na nich trudno w to uwierzyć. Żadne z nich nie wygląda na swój wiek. Patrząc na zdjęcia Lu i Mai, można się pokusić o stwierdzenie, że dopiero zaczynają karierę. Tymczasem para jest już w wieku emerytalnym.

Lu i Mai tuż po ślubie zdecydowali, że nie będą mieć dzieci. Miało to związek z ich sytuacją rodzinną – obawiali się, że ich potomstwo mogłoby urodzić się chore. Para zdecydowała się również na inne, bardziej przyziemne wyrzeczenie i to ono niektórzy wskazują jako źródło sukcesu. Lu i Mai zrezygnowali z jedzenia mięsa. Już od 24 lat stawiają na żywność pochodzenia roślinnego, co z pewnością wpływa na ich wygląd.

Nie od dziś wiadomo, że jednym z największych wrogów naszego zdrowia i urody jest stres. Para celebrytów skutecznie go unika. Dzięki temu, że aktorzy zarobili spore pieniądze, nie muszą się przejmować swoją sytuacją finansową, co znacząco ułatwia sprawę. Patrząc na zdjęcia pary, trudno nie zauważyć, że Lu i Mai wprost promienieją w swoim towarzystwie. Wyglądają na bardzo szczęśliwych i zakochanych. Może właśnie to jest przepis na „wieczną młodość”?

Źródła: min.news
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować