×

Mają w związku 3 nietypowe zasady. Ludzie uważają, że to toksyczna relacja

Jaden i Andy to para, która publikuje na swoim profilu na TikToku „kontent związkowy”. W ostatnim czasie sporo zamieszania wywołał jeden z materiałów pary. Pary, która podzieliła się „kontrowersyjnymi zasadami w ich małżeństwie, których sami nie uważali za kontrowersyjne”. Materiał cieszy się bardzo dużą popularnością – został wyświetlony blisko 7,5 mln razy. Nie oznacza to jednak, że internauci podzielają zdanie Jaden i Andy. Wręcz przeciwnie, reakcje na nietypowe zasady w związku wstrząsnęły profilem pary.

Nietypowe zasady w związku. Internauci: „To toksyczne”

TikTok to miejsce na treści o najróżniejszej tematyce. Wśród nich dużą popularnością cieszą się te, które dotyczą życia prywatnego czy życia w związku. Taki kontent tworzy Jaden i Andy. Para, która jest ze sobą od trzech lat, niedawno przyrzekła sobie miłość do grobowej deski. Mimo stosunkowo niewielkiego stażu i doświadczenia, oboje postanowili dzielić się na swoim profilu radami związkowo-małżeńskimi.

Kontrowersyjne zasady w naszym małżeństwie, których nie uważaliśmy za kontrowersyjne

– opatrzyli tytułem nagranie Jadena i Andy na TikToku

nietypowe zasady w związku
TikTok

Zakochani podzielili się w nagraniu trzema zasadami, które od dawna obowiązują w ich wspólnym życiu. Pierwszą z nich jest dzielenie się z drugą połówką swoją lokalizacją 24h/dobę za pomocą specjalnej aplikacji. Drugą jest brak sekretów i dzielenie się wszystkimi hasłami. Trzecią i ostatnią jest niespędzanie czasu sam na sam z osobą płci przeciwnej.

@jadenandandy Did not realize these would cause such a fuss on tiktok 😂😂 #couples #marriage #dating #relationship #relationshipgoals #couplesgoals #marriedlife #music #viral #us ♬ Come Here Come Here Com Here – SNC

Internauci są oburzeni

Jak się zapewne domyślasz, tak skraje zasady wywołały niemałe oburzenie wśród obserwujących parę internautów. Wystarczy spojrzeć na komentarze:

Toksyczne jak piekło

Każdy wymieniony przez was aspekt jest czystą definicją braku zaufania do drugiej osoby

Gdybyście sobie ufali, takie zasady nie byłyby w ogóle potrzebne

– grzmią internauci.

Głos w sprawie wpisów zabrali już w kolejnych nagraniach Jaden i Andy. Oboje przyznali, że taki związek im odpowiada. Cóż, jeśli godzą się na takie zasady, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia w dalszym, wspólnym życiu. Pozostaje tylko pytanie, czy oboje dadzą radę wytrwać w takich postanowieniach?

Źródła: kobieta.wp.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x