×

Vera Wang ma już 70 lat. Jej wygląd mógłby zawstydzić niejedną dwudziestolatkę

Vera Wang to kobieta od lat utożsamiana ze światem mody. Przez lata pracowała w amerykańskim wydaniu magazynu ”Vogue”. Po odejściu z pracy zajęła się projektowaniem odzieży. Choć ma już 70 lat, wygląda jakby czas się dla niej zatrzymał.

Figura Very Wang

Wang przez szesnaście lat była zatrudniona w najsłynniejszym magazynie modowym świata. Odeszła z czasopisma po tym, jak stanowisko redaktor naczelnej nie zostało jej przyznane lecz otrzymała je Anna Wintour. Wówczas Vera Wang poświęciła się projektowaniu i robi to do dziś. Ogromną sławę zyskały przede wszystkim tworzone przez nią suknie ślubne, które kupowały u niej największe gwiazdy Hollywood. Chociaż w tym roku skończy 70 lat, jej ciało zachwyca młodym wyglądem. Projektantka chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami pokazującymi jej wyćwiczony, płaski brzuch, szczupłe nogi i idealnie gładkie ciało bez zmarszczek. Vera Wang może się poszczycić tak znakomitym wyglądem, ponieważ jest otoczona fachową opieką ze strony kosmetyczek i specjalistów medycyny estetycznej. W czasie epidemii koronawirusa mieszka w Miami. Ma teraz możliwość spędzać więcej chwil w towarzystwie swoich córek. Kiedy niedawno, wspólnie z nimi zjadła śniadanie, zdjęcie z tej okazji obiegło internet. Wiele osób miało nawet problem z rozróżnieniem, która z kobiet jest matką, a która córką. Vera ze swoim fantastycznym ciałem jest z pewnością inspiracją dla wielu kobiet, które patrząc na jej wygląd mogą zyskać dodatkową motywację do ćwiczeń i utrzymywania odpowiedniej diety. Vera Wang ma swoją tajemną receptę na piękny wygląd. Jak napisała na swoim profilu na Twitterze, kluczowe jest prowadzenie szczęśliwego i obfitującego w przyjemności życia.

Praca, sen, koktajl z wódką, niewiele słońca.

Gwiazda twierdzi, że nie lubi ćwiczeń fizycznych, a wyjątek stanowi wyłącznie gra w golfa. Trudno uwierzyć w te zapewnienia, patrząc na zdjęcia Wang na Instagramie, na których w tle widoczne są maszyny do ćwiczeń, w tym m.in. domowa bieżnia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Category is… Backyard bling ???????? ✨

Post udostępniony przez VERA WANG (@verawanggang)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij