×

Rozenek pokazała za dużo? Zdjęcia prosto z sauny!

Małgorzata Rozenek pokazała za dużo? Celebrytka robiła sobie fotki w saunie. Chwaląc się smukłą sylwetką, miała na sobie kostium za blisko tysiąc złotych.

Małgorzata Rozenek przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Małgorzata Rozenek przykłada ogromną wagę do swojego wyglądu zewnętrznego. Niedługo po tym, jak w 2020 roku na świat przyszedł jej synek Henryk, wylewała siódme poty, aby tylko wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Treningi, które wyglądały niczym ćwiczenia z reklamy sprzętu fitness, często relacjonowała w mediach społecznościowych. Dziś już wiemy, że te nie poszły na marne.

Małgorzata Rozenek pokazała za dużo

Małgosia Rozenek wybrała się z rodzina w góry, dokładniej w okolice Szczyrku, gdzie zatrzymali się w luksusowym kurorcie wyposażonym w basen, saunę czy tężnię solankową. Była to więc świetna okazja do tego, aby zaprezentować smukłe kształty w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym marki Agent Provocateur, którego cena sięga 860 złotych.

A teraz zobaczcie, basen. Moi chłopcy już oczywiście w wodzie, oni kochają pływać. Naprawdę świetne miejsce, co Pysiula? Mega! Naprawdę, słuchajcie, jest basen, siłownia. Nie, ja nie idę do wody, bo ja się nie lubię moczyć

– mówiła Rozenek do telefonu.

Celebrytka woli wygrzewać się w saunach niż pływać. Zanim jednak udała się na „gorący seans”, zrobiła sobie fotkę w hotelowej łaźni. Nienaganną sylwetką pochwaliła się w sieci. Niektórzy uważają, że pokazała za dużo? Też jesteś tego zdania?

Jak prezentuje się Małgosia w kostiumie kąpielowym? Robi wrażenie? Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek 1 czerwca skończy 44 lata.

Małgorzata Rozenek zachwala 500 plus. „To bardzo potrzebny program społeczny”.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować