×

Małgorzata Rozenek zachwala 500 plus. „To bardzo potrzebny program społeczny”

Małgorzata Rozenek zachwala 500 plus w rozmowie z Pudelkiem. Celebrytka zwróciła uwagę, że podobne programy „istnieją w każdym kraju Europy, ale często są dużo hojniejsze”. I jak podkreśliła, „to bardzo potrzebny program społeczny”.

Małgorzata Rozenek-Majdan o PiS

Małgorzata Rozenek wielokrotnie krytykowała PiS i prowadzoną przez partię rządzącą politykę. Celebrytka była przeciwna m.in. decyzji o zniesieniu finansowania metody in vitro. Sama jest jedną z najsłynniejszych orędowniczek metody in vitro w Polsce. Dzięki niej została matką trzech chłopców. Stworzyła również fundację MRM, która umożliwia takie leczenie osobom niezamożnym.

Małgorzata Rozenek zachwala 500 plus

„Perfekcyjna pani domu” w rozmowie z Pudelkiem odniosła się do słów swojego ojca, który sam przed laty był członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Mimo to w ostatnim wywiadzie dla Wirtualnej Polski skrytykował on partię rządzącą za nierozsądne rozdawanie świadczeń pieniężnych. Celebrytka sprostowała, że ojciec nie miał na myśli flagowego programu PiS „Rodzina 500 plus”, który osobiście sama zachwala. Jej zdaniem jest on bardzo potrzebny, a tego typu rozwiązania od lat funkcjonują w innych krajach z tą różnicą, że są dużo hojniejsze.

Jestem zwolennikiem „500 plus”. To program społeczny, który jest bardzo potrzebny. Istnieje w każdym kraju Europy. To pewnego rodzaju zwrot pieniędzy, które rodziny już wpłaciły w swoich podatkach. Przez to, że posiadają dzieci generują większe koszty. To naprawdę istnieje w różnych formach, często dużo hojniej, w innych krajach Europy

– mówiła w wywiadzie dla Pudelka Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek w wersji bez filtra. Jak naprawdę wygląda twarz celebrytki?

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij