×

Małgorzata Rozenek w wersji bez filtra. Jak naprawdę wygląda twarz celebrytki?

„Perfekcyjna pani domu” przyzwyczaiła nas do perfekcyjnego wizerunku. Ale czasem i ona pozwala sobie na pokazanie bardziej naturalnego oblicza. Małgorzata Rozenek w wersji bez filtra i mocnego makijażu wprawiła fanów w osłupienie. Jak wygląda celebrytka w wydaniu sauté?

Perfekcyjna w każdym calu?

Małgorzata Rozenek od początku swojej działalności w świecie show-biznesu robiła, co tylko mogła, żeby wyglądać nienagannie i to przy każdej okazji. Jeśli już pozwalała sobie na naturalność, to była to raczej „naturalność kontrolowana”. Rozenek chętnie korzysta z zabiegów upiększających, lubi mocny makijaż i skrupulatnie retuszuje swoje zdjęcia (choć oficjalnie się do tego nie przyznaje). Ale od lat nie brakuje głosów, że celebrytka na siłę próbuje się odmłodzić.

Niestrudzenie powtarza, że ma 44 lata, chociaż jej szkolni koledzy twierdzą, że Rozenek urodziła się w 1969 roku (na portalu „Nasza klasa” pojawiło się zdjęcie ze studniówki w 1988 roku). Nie wiadomo, kto mówi prawdę, ale z całą pewnością można stwierdzić, że Małgorzata Rozenek bardzo dba o swój nieskazitelny wizerunek.

I właśnie dlatego fani byli w szoku, gdy celebrytka pokazała się w nowej, naturalnej wersji…

Małgorzata Rozenek w wersji bez filtra

Gwiazda nie ukrywa, że wygląd zewnętrzny jest dla niej bardzo istotny. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości, trudno nie zauważyć, że obecna żona Radosława Majdana przeszła dużą metamorfozę. I wciąż stara się być lepszą wersją siebie.

Ostatnio celebrytka pojechała na obóz treningowy Anny Lewandowskiej. Na nagraniach z tego obozu postanowiła pokazać się w naturalnym wydaniu. Nie da się ukryć, że wyglądała inaczej niż zwykle. W sieci zawrzało, a zaniepokojeni fani zaczęli dopytywać, co się stało z twarzą celebrytki. Ta wydaje się nieco opuchnięta i zmęczona. czy fani mają powody do niepokoju? A może po prostu Rozenek nie chce już zakłamywać rzeczywistości?

Poniżej publikujemy ujęcia z jej relacji na Instagramie. Tutaj Rozenek wygląda nieco inaczej, niż na zdjęciach pokazywanych w sieci. Prawda?

Małgorzata Rozenek w wersji bez filtra
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij