×

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu. Nie wstydzi się swojej naturalnej urody

Aleksandra Kwaśniewska kocha Instagram i często chwali się swoimi zdjęciami w sieci. Córka byłego Prezydenta bardzo dba o prywatność i nie uchyla zbyt szeroko drzwi do swojego życia, lubi jednak dzielić się ze swoimi fanami wybranymi chwilami swojej codzienności.

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu

Zwykle prezentuje się w mediach społecznościowych w pięknym, starannym makijażu, który podkreśla jej urodę. Coraz częściej zdarza się jednak, że możemy ją oglądać także bez make-upu. Aleksandra jest bardzo piękną kobietą. Czy w tej wersji zachwyca Was równie mocno? Na tym zdjęciu podczas jednej z podróży. Aleksandra Kwaśniewska w 2012 roku wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem. Razem uwielbiają zwiedzać świat i robią to naprawdę często.

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu
Instagram

Na kolejnym zdjęciu z tatą, Aleksandrem Kwaśniewskim

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu
Intagram

Z suczką Bellą, którą razem z mężem Kubą Badachem adoptowali ze schroniska. Psiak jest ich oczkiem w głowie.

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu
Instagram

Aleksandra Kwaśniewska znana jest ze swoich nieoczywistych hasztagów, dystansu do siebie i poczucia humoru. To zdjęcie opatrzyła hasztagiem: #ponocachsłyszępłacznienapisanychhasztagów

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu
Instagram

Ola została przez fanów okrzyknięta królową hasztagów, tym razem: #zdjęcie z twarzą

Aleksandra Kwaśniewska bez makijażu
Instagram

Aleksandra Kwaśniewska jest absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wiosną 2006, w parze z Rafałem Maserakiem, zajęła drugie miejsce w trzeciej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ukończyła także kurs instruktorski dający jej uprawnienia trenera salsy.

Prowadziła program Kulisy Tańca z gwiazdami i była reporterką programu śniadaniowego Dzień dobry TVN. Z mamą Jolantą prowadziła program TVN Style Matki i córki. przez kilka lat prowadziła autorską audycję „Niedziela słodko-Kwaśniewska” w radiu Planeta FM. Później zajęła się przeprowadzaniem wywiadów dla dwutygodnika „Viva”.

Śledzicie córkę byłej pary prezydenckiej w mediach?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij