×

Miss Kataru pokazała się bez makijażu i nagrała filmik. Wygląda całkiem inaczej!

Ivana Knoll, miss tegorocznego mundialu w Katarze zazwyczaj pokazywała się w odważnych stylizacjach i mocnym makijażu. Teraz zrobiła wyjątek i wrzuciła do sieci zdjęcie w bardziej naturalnym wydaniu. Jesteście ciekawi, jak wygląda miss Kataru bez makijażu? Nadal nie można oderwać od niej wzroku.

Miss Kataru bez makijażu

Niewątpliwie Ivana Knoll jest piękną kobietą, a także zapaloną miłośniczką piłki nożnej. Do Kataru przyjechała, aby wspierać swoją rodzimą drużynę piłkarską. Kilka lat temu zdobyła tytuł miss Chorwacji, a w tym roku okrzyknięto ją „miss Kataru”. W przeciągu kilku tygodni zdobyła popularność na całym świecie. Jej instagramowe konto śledzi już prawie 3 mln internautów, gdzie wcześniej miała „zaledwie” 600 tyś fanów. Knoll nie pozostaje dłużna i chętnie dzieli się z fanami różnymi ciekawostkami na swój temat.

Na niezwykłą popularność ślicznej Chorwatki niewątpliwe złożyły się jej odważne stylizacje oraz mocny makijaż z charakterystycznymi czerwonymi ustami. Jej wygląd wywołał wielką sensację na stadionie w Katarze, a wszystko przez jej wyzywające stroje, w których odsłania wiele. Tymczasem organizatorzy mundialu wydali kategoryczny zakaz pokazywania się w podobnych strojach.

Fani Ivany Knoll dotarli do nagrania, na którym widzimy miss Kataru bez makijażu. Jej naturalny look zachwyca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

Miss Kataru w naturalnej wersji

Była miss Chorwacji na co dzień mieszka w Miami, gdzie pracuje jako modelka. Dodatkowo, często podróżuje po świecie, dzieląc się z fanami niezwykłymi kadrami z egzotycznych miejsc. Uwagę obserwatorów modelki zwrócił nagrany jakiś czas temu filmik z urlopu w Turcji. Na nagraniu widzimy, jak Ivan Knoll w samym bikini tańczy w rytm arabskiej muzyki.

Szczególną uwagę zwrócił fakt, że modelka pokazała się w bardzo naturalnej wersji bez grama makijażu. Trzeba przyznać, że posiada naturalny wdzięk i urodę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

Pod jej nagraniem wypowiedzieli się zachwyceni internauci:

Jesteś taka piękna!!! Nie potrzebujesz dużo makijażu!!! Teraz wyglądasz po prostu idealnie!!!

Po co robisz makijaż … jesteś naturalnie prześliczna!!!

Jesteś wspaniała.

Idealna kobieta

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivana Knöll (@knolldoll)

Źródła: www.plotek.pl, kobieta.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować