×

Dagmara Kaźmierska po porodzie! Pokazała zdjęcie „bez kilograma szpachli”

„Królowa życia” jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich. Na zdjęciu opublikowanym w sieci możemy zobaczyć, jak wyglądała Dagmara Kaźmierska po porodzie. Bez sztucznych rzęs i „szpachli”.

Gwiazda mediów społecznościowych

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie „Królowe życie”. Od tamtej pory jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Wszystko to dzięki charyzmie, wrodzonemu poczuciu humoru i ciętemu językowi. W show TTV poznaliśmy jej bliskich, rodzinne strony i dowiedzieliśmy się nieco faktów z jej bujnego życia.

Celebrytka jakiś czas temu wyznała, że znów jest zakochana. O swoim nowym mężczyźnie wypowiada się w samych superlatywach. Stąd wiemy, że jest od niej dwa lata młodszy i posiada dużo zalet:

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Kaźmierska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (na Instagramie gwiazdę śledzi już ponad milion osób). Najczęściej widzimy ją na zdjęciach w mocnym makijażu, ze sztucznymi rzęsami, nadmiarem biżuterii i w rzucających się w oczach stylizacjach.

Ostatnio jednak gwiazda zaskoczyła wszystkich, gdy opublikowała zdjęcie sprzed ok. 20 lat.

Dagmara Kaźmierska po porodzie
Instagram

Dagmara Kaźmierska po porodzie

Fani „Królowej życia” doskonale wiedzą, że jej największą miłością życia jest syn Conan. Za każdym razem podkreśla, że chłopak jest oczkiem w jej głowie i zrobiłaby dla niego wszystko. Jest z niego niezwykle dumna, bo 19-latek świetnie zdał maturę i dostał się na wymarzoną medycynę.

Jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją tuż po porodzie. Niewątpliwie uwagę zwraca jej wygląd, diametralnie różniący się od tego, do którego gwiazda zdążyła nas już przyzwyczaić.

4-dniowy Conanek 💖💖💖💖💖💖💖💖I ja 😛Bez sztucznych rzęs , permanentnego makijażu i kilograma szpachli 😜Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami .😛😛😛🙈😜😜💖💖

– napisała w poście celebrytka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z przeszłości to widok, który szybko zwrócił uwagę czujnych internautów. Ci z kolei pozostawili sporo komentarzy, w których królowały komplementy:

Nic się nie zmieniłaś 😳 serio!

Jaka śliczna 💚 nie wiele się Pani zmieniła 😘

Okazuje się ze ani rzęsy ani szpachla niepotrzebna bo oprócz koloru włosy piękna buźka została ❤️

Jest Pani przepiękna! Czy z makijażem czy bez, tak samo pozytywna i niesamowita z Pani osoba! Ściskam mocno❤️

A Wy podzielacie zdanie komentujących?

Dagmara Kaźmierska po porodzie
Instagram

Źródła: www.fakt.pl, jastrzabpost.pl, dziendobry.tvn.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować