×

Iwona Pavlović zachwyca figurą na plaży. Dla 58-latki czas się zatrzymał!

Iwona Pavlović zachwyca figurą na plaży. 58-letnia tancerka postanowiła odtworzyć scenę ze „Słonecznego patrolu”. Efekt? Zobaczcie sami.

12. sezon „Tańca z Gwiazdami”

Program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jesienią już po raz dwunasty wróci na antenę Telewizji Polsat. Złośliwi twierdzą, że z każdą kolejną edycją tancerze są bardziej rozpoznawalni niż ich „gwiazdy”. Mimo to program nadal cieszy się dużą sympatią widzów, a wielu uczestnikom pozwala zaistnieć w show-biznesie.

Przypomnijmy, stacje TVN (to tu na początku emitowano program) i Polsat wyemitowały dotąd już ponad 260 odcinków tego tanecznego show. Emisja każdego z odcinków przyciągała przed odbiorniki miliony widzów. Czy to się komuś podoba, czy nie, jest to wynik, o którym twórcy wielu programów telewizyjnych mogą jedynie pomarzyć.

W efekcie jesienią na antenie po raz kolejny zobaczymy taneczne popisy celebrytów. O Kryształową Kulę zawalczą: Oliwia Bieniuk, Denis Urubko, Sylwia Bomba, Kinga Sawczuk, Magdalena Kajrowicz, Radosław Liszewski, Piotr Mróz, Wojciech Węcławowicz, Łukasz „Juras” Jurkowski i Iza Małysz.

Postępy uczestników tradycyjnie będzie oceniać jury, w którym ponownie zasiądzie Iwona Pavlović. Jednak póki co odpoczywa na wakacjach.

Iwona Pavlović zachwyca figurą na plaży

Mężczyźni wzdychali do Pameli Anderson, a kobiety marzyły o tym, żeby się do niej upodobnić. Serial „Słoneczny patrol” zachwycał nie tylko pięknymi, rajskimi widokami. Można było odnieść wrażenie, że głównym kryterium przy doborze aktorów, jest to, by wpędzali wszystkich widzów w kompleksy. Ale Iwona Pavlović, 58-letnia tancerka, zdecydowanie nie ma powodów do wstydu.

Jurorka pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniem, które nawiązuje do kultowego „Słonecznego patrolu”. Pavlović biegnie po rajskiej plaży w zwolnionym tempie. Co prawda nie ma na sobie charakterystycznego czerwonego stroju kąpielowego, ale „Czarnej Mambie” możemy to wybaczyć. Jak przystało na wielokrotną mistrzynię Polski w tańcu towarzyskim, Pavlović nadal zachwyca figurą. Wiele młodszych koleżanek z branży mogłoby jej pozazdrościć.

Znana z ciętego języka i surowych ocen jurorka wypoczywa na Zanzibarze. Nic dziwnego, że tryska świetnym humorem.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij