×

Aneta Zając mocno schudła. Czy są powody do niepokoju o zdrowie aktorki?

Aneta Zając mocno schudła. Na profilu popularnej aktorki pojawiły się zdjęcia, pokazujące jak teraz wygląda jej sylwetka. Fani z trudem rozpoznali gwiazdę „Pierwszej miłości”. Nie mogli się nadziwić efektom jej przemiany.

Trudne koleje losu

Aneta Zając wiele przeszła w swoim życiu. Rozstanie z ojcem swoich dzieci było dla niej ciężkim przeżyciem. Mikołaj Krawczyk, którego poznała za sprawą serialu „Pierwsza Miłość” porzucił ją na rzecz związku z Agnieszką Włodarczyk. Zając bardzo źle znosiła to rozstanie i dlatego na jakiś czas usunęła się w cień. Skupiła się wówczas na wychowywaniu bliźniaków. Robert i Michał mają już dziś 10 lat i nareszcie nadszedł czas, aby ich mama poświęciła sobie nieco więcej uwagi. Aktorka znów związała się z mężczyzną i chociaż na razie unika dzielenia się szczegółami znajomości w mediach, to z jej twarzy można wyczytać, że jest bardzo szczęśliwa. Od czasu do czasu na fotografiach można dostrzec sylwetkę tajemniczego mężczyzny. Na chwilę obecną wiadomo, że nowy partner aktorki ma świetny kontakt z jej synami.

Niedawno Aneta Zając podzieliła się zdjęciami, na których widać, że jej sylwetka jest niezwykle szczupła. Zrzucenie kilku kilogramów na szczęście nie ma związku z poważną chorobą, z którą zmaga się od wielu lat czy stresem. Aktorka miewa się rewelacyjnie, co widać na pierwszy rzut oka. Jej obserwatorzy na Instagramie zauważyli jednak, że 39-latka wyraźnie schudła. W komentarzach posypał się grad komplementów.

Ślicznie wyglądasz;

Super figura;

Piękna dziewczyna;

Wygląda Pani rewelacyjnie!;

Boziuniu, jaka ty jesteś ładna;

Klasa, Pani Anetko.

Aneta Zając mocno schudła

Nowe uczucie dosłownie uskrzydliło Anetę Zając. Aktorka tryska energią. Postanowiła podzielić się z fanami swoją radością, dlatego wrzuciła do sieci kilka zdjęć z planu „Pierwszej miłości”. W opisie napisała:

Hejka, Marysia pozdrawia, ja również.

Aneta Zając jakiś czas temu zdradziła w wywiadzie dla Jastrząbpost, jaka jest jej tajemnica nienagannej sylwetki. Przyznała, że zdołała zrzucić aż 10 kilogramów dzięki połączeniu aktywności fizycznej z odpowiednią dietą. Aktorka zjada pięć pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia. W jej diecie dużą rolę odgrywają ryby, warzywa, owoce, ciemne pieczywo i orzechy. Aneta Zając często sięga także po rozmaite kasze.

Staram się zjadać pięć pełnowartościowych posiłków dziennie. Są bardzo dobrze zbilansowane, jem orzechy, ciemne pieczywo, warzywa, ryby, owoce. Na śniadanie zwykle omlet lub warzywa z chlebem, na obiad mięso z warzywami, na kolację sałatę. Ostatnio jem bardzo dużo kasz, przede wszystkim gryczaną i jaglaną.

Aktorka może być inspiracją dla wszystkich kobiet, które pragną w zdrowy i racjonalny sposób poprawić swoją sylwetkę. Aby schudnąć nie trzeba się głodzić, lecz jedynie zmienić szkodliwe nawyki.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować