×

Przypadkiem odkryła, że mąż ją zdradza. Rozstali się, a on patrząc jak się zmieniła, żałuje

Zdrada, której dopuścił się mąż, jest często powodem załamania się wielu kobiet. Istnieją jednak wyjątki, dla których przykra sytuacja jest tylko bodźcem do działania. Metamorfoza po zdradzie? Zdarza się bardzo często!

To ją otrzeźwiło. Metamorfoza po zdradzie

Leanne Champ była pulchną, ale szczęśliwą mężatką. Tak przynajmniej jej się wydawało, dopóki nie dowiedziała się o romansie męża. Była w szoku, ale nie użalała się nad swoim losem.

Nie było dobrze

Przejrzała na oczy i zdała sobie sprawę, że zaniedbała nie tylko swoje ciało (w wieku 24 lat ważyła 127 kg), ale i duszę.

Postanowiła wiele zmienić w swoim życiu. Plan odbudowania poczucia wartości i przemiany zewnętrznej zaczęła stopniowo realizować. Porzuciła więc swoje ulubione posiłki z Mc Donalda.

Koniec z kompleksami. Metamorfoza po zdradzie

Zdała sobie bowiem sprawę, że objadanie się fast foodami było tylko jej nagrodą za braki, które istniały w innych sferach życia. Dlatego zaczęła również „naprawę duszy”. Chciała pokochać samą siebie i odzyskać godność.

Internetowe inspiracje

Leanne czerpała inspirację od sławnych (i szczupłych) osób.

Jak tłumaczy:

Chciałam postawić sobie cel, mieć w głowie obraz tego, jak chcę wyglądać. To zmotywowało mnie do działania

Przeglądała zdjęcia celebrytów i wyobrażała sobie, że kiedyś też taka będzie.

Obserwowałam wiele znanych osób i przekonałam się, że ich fotografie są bardzo inspirujące. Kiedy pisali o tym, jak pracowali nad własną zmianą – pomyślałam: „jeśli oni mogą, dlaczego ja miałabym nie móc?”

Wewnętrzna przemiana

Nie pracowała jednak tylko nad wyglądem. Chciała poczuć się pewniej jako człowiek, i jako kobieta. Pozbyć się kompleksów i czerpać radość z życia.

Przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć. Często pojawiała się na siłowni i na basenie, bo pływanie stało się jej ulubionym sportem.

Po 18 miesiącach ciężkiej pracy nad sobą, Champ ważyła połowę mniej. Po dwóch latach straciła łącznie 76 kilogramów! Jednak nie porzuciła swoich nowych i zdrowych nawyków żywieniowych, i nadal prowadzi aktywne życie.

Jak się Wam podoba ta przemiana?

Może Cię zainteresować