×

Aneta Zając schudła mimo choroby. Jak osiągnęła taką figurę?

Aneta Zając schudła. Od lat próbowała okiełznać chorobę Hashimoto, na którą cierpi i związane z nią wahania wagi. Nie było to łatwe, jednak aktorce udało się zrzucić nadprogramowe kilogramy i, co ważne, uniknąć efektu jo-jo. Zobaczcie, jak teraz wygląda…

Choroba Hashimoto

Wiele celebrytek zmaga się z chorobami tarczycy, w tym najpopularniejszą, Hashimoto. To nieuleczalne schorzenie często powoduje gwałtowne wahania wagi, niekontrolowane puchnięcie, widoczne zwłaszcza na twarzy, osłabienie i spadki nastroju.  Na Hashimito ciepią między innymi Katarzyna Dowbor, Joanna Krupa, Kayah, Kinga Rusin, Maffashion i Małgorzata Kożuchowska.

Na szczęście, odpowiednio dobrane leki i dieta potrafią zdziałać cuda. Na własnej skórze przekonała się o tym Aneta Zając, od lat chorująca na Hashimoto. Na jej najnowszych zdjęciach zamieszczonych na Instagramie widać, że aktorka, która zmagała się z wywołaną przez chorobę nadwagą, chudnie w oczach.

Aneta Zając schudła
Instagram

Aneta Zając schudła

Podobno straciła około 10 kilogramów. To wynik diety, zbliżonej do tak zwanego postu dr Dąbrowskiej stosowanego przez Karolinę Szostak, ale nieco mniej restrykcyjnej. Jak wynika ze zdjęcia na Instagramie, dieta, którą stosuje Aneta, nie wyklucza drobnych przyjemności, jak na przykład jedzenie lodów.

Aneta Zając schudła
Instagram

Fanki w komentarzach zasypały ją komplementami i pytaniami o szczegóły diety:

Pani Aneto zdradziłaby pani dietę cud

Cudnie wyglądasz, jesteś takim Słonkiem i nadzieją że jak się zawalczy o siebie, to można tylko cierpliwie małymi kroczkami do celu ja zaczynam przygodę ze zdrowszym trybem życia mam nadzieję że wytrwam

Anetko, wiem że zmagasz się z niedoczynnością i Hashimoto, a schudłaś mega. Powiedz mi, czy konsultowałaś się z dietetykiem czy sama jakoś doszłaś do tej figury?

Nie do poznania. Proszę o przepis na młodość.

Cóż, jedno jest pewne: przy chorobie Hashimoto, czy w ogóle jakiejkolwiek odchudzanie musi odbywać się pod okiem lekarza. Warto o tym pamiętać.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ależ to dobre.. ???????? Miłego wieczoru Państwu życzę.. ja się delektuje dalej ???? @chlebak.jozefoslaw #icecream #delicious #mniam

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Źródła: www.kozaczek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować