×

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym. Aktorka pochwaliła się swoją figurą

„Za mały biust”, „za chuda” – chociaż aktorka często czyta takie komentarze na swój temat, nie przejmuje się tym i chętnie eksponuje swoją figurę. Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym udowadnia, że najważniejsze, to czuć się dobrze w swoim ciele.

Za gruba, za chuda

Ostatnio dużo się mówi o akceptacji swojego ciała i ruchu, ale większość dyskusji skupia się głównie wokół tego, by nie stygmatyzować osób, które mają nadprogramowe kilogramy, cellulit czy rozstępy. To bardzo ważny temat, ale jest on jednocześnie jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

Stygmatyzacja dotyczy także osób szczupłych, niskich, wysokich, starszych – wszystkich tych, którzy zdaniem komentujących w jakiś sposób odstają od „normy”. Wystarczy poczytać komentarze w mediach społecznościowych, by się przekonać że nasze podejście do „body positive” nadal pozostawia wiele do życzenia. A kąśliwe, a czasem zwyczajnie chamskie uwagi, docinki i żarty, zdarzają się przecież nie tylko w sieci. Na szczęście niektórzy starają się to zmienić.

Joanna Koroniewska należy do grona kobiet, które nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. 43-letnia aktorka chętnie dodaje zdjęcia w stroju kąpielowym, eksponując swoją wysportowaną sylwetkę. Ktoś mógłby powiedzieć, że nie jest to trudne, gdy ma się tak zgrabną figurę, jak Koroniewska, ale aktorka od dawna zmaga się z kąśliwymi uwagami ze strony niektórych użytkowników Instagrama.

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym

Jak się okazuje, według niektórych także wysportowane ciało może być powodem do wstydu. Aktorka wielokrotnie przeczytała, że jest za chuda i ma za mały biust. Mimo to wcale się nie zraża i z uśmiechem na ustach pokazuje, że można lubić swoje ciało takim, jakie jest.

43-letnia aktorka nie ukrywa, że lubi sport i ciężko pracuje nad swoją sylwetką. To, jak wygląda, nazywa „efektem ubocznym” biegania:

Lubię te „efekty uboczne”, które widzicie na zdjęciu, chociaż niektórzy pewnie powiedzą, że jestem za chuda, ale ja się dobrze czuje sama ze sobą

– napisała aktorka.

W komentarzach do zdjęcia pojawiło się wiele ciepłych słów odnośnie sylwetki aktorki. Takie „efekty uboczne” zdecydowanie są do zaakceptowania…

Źródła: www.o2.pl, www.rmf.fm
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij