×

Waży ponad 100 kg i podoba się mężczyznom. Panowie uwielbiają jej kształty

Jak opisałbyś swój ideał kobiety? Hunter McGrady łamie wszelkie standardy piękna, które rządzą dzisiejszym światem. Waży ponad 100 kilogramów, a wciąż jest szczęśliwa i… podoba się facetom. Jak ona to robi?!

Waży ponad 100 kg i podoba się mężczyznom

Chyba nie przesadzimy, jeśli powiemy, że Hunter McGrady jest fenomenem na skalę światową. Jest blondynką i mierzy 180 cm wzrostu – wielu panów z pewnością takie cechy przypisałoby wymarzonej partnerce. Należy jednak w tym momencie wspomnieć, że McGrady waży 108 kg i jest uważana za jedną z najpopularniejszych modelek plus size w USA. Wszystko zawdzięcza swojej niezwykle fotogenicznej twarzy i pięknemu uśmiechowi, który skrada serca ludzi, zwłaszcza mężczyzn, na całym świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 700 tys. osób i wcale nas to nie dziwi. Jest po prostu zjawiskowa!

McGrady pojawiła się jakiś czas temu na okładce „Sports Illustrated” i znów zrobiło się o niej głośno.

Choć Hunter nie jest szczupła, wcale nie oznacza to, że nie dba o swoje zdrowie. Wręcz przeciwnie – kocha sport. Regularnie uprawia sporty wodne, fitness, jogę czy pilates. Jest także miłośniczką jazdy konnej. Oprócz tego bardzo uważa na to, co trafia do jej żołądka. Pije zielone koktajle i unika frytek czy czerwonego wina. Nie oznacza to jednak, że za wszelką cenę stroni od „smakołyków”. Jak sama powiedziała, „zachowuje zdrową równowagę”.

Źródła: portal.abczdrowie.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij