×

Ta para ważyła łącznie ponad 340 kilogramów. W ciągu roku zgubili prawie połowę tej wagi!

Choć postanowienia noworoczne to często tylko puste, niewiele znaczące słowa, oni wzięli je sobie głęboko do serca i realizowali je każdego dnia. Ta para ważyła łącznie ponad 340 kilogramów. Rok czasu wystarczył, aby diametralnie odmienili swój wygląd i życie. Niezwykła historia otyłej pary dowodzi, że wszystko jest możliwe.

Jeszcze kilka temu ważyli w sumie blisko 350 kg. Gdy 26-letnia Lexi Reed stawała na wagę, wyświetlała 220 kg, podczas gdy w przypadku jej 28-letniego męża Dannyego było to 130 kg

Archiwum prywatne

Archiwum prywatne

W sumie spożywali dziennie około 8000 kalorii. Jak się domyślasz nie były to posiłki pełnowartościowe, lecz tłuste, smażone i niezdrowe jedzenie.

Archiwum prywatne

Archiwum prywatne

W styczniu 6 lat temu para postanowiła stanowczo zmienić swój tryb życia, m.in. przestała stołować się w fast foodach. Oboje ściśle trzymali się noworocznego postanowienia i w ciągu 12 miesięcy, łącznie stracili aż… 139 kg!

Zawsze byłam przerażona tym, że podczas zasiadania do stołu dosłownie łamałam krzesła. Ludzie patrzyli na nas z niedowierzaniem… Nigdy wcześniej nie spożywaliśmy warzyw i nigdy nie staraliśmy się odżywiać zdrowo. Wszystko co jedliśmy było albo smażone albo z restauracji typu fast food.

Po roku treningów, wyrzeczeń i przestrzegania diety wyglądali już zupełnie inaczej. Ten czas zmienił ich nie do poznania.

Archiwum prywatne

Archiwum prywatne

Para uczęszczała na siłownię 6 razy w tygodniu. Razem stosowali również specjalną dietę. Lexi dodatkowo regularnie uczęszczała na zajęcia Zumby.

Jak sama twierdzi, waga zaczęła szybko spadać, gdy tylko uwierzyła, że jest to możliwe.

Moje rozmiary kontrolowały moje życie, a to również wpływało na moje zdrowie. Miałam trudności z oddychaniem. Wiele ludzi nie ma pojęcia jak trudne jest życie z nadwagą… Pewnego dnia, gdy byłam w parku rozrywki, musiałam zrezygnować z pewnym atrakcji, ponieważ byłam zbyt duża, aby zmieścić się w wyznaczonym dla klientów miejscu. Nie macie pojęcia jakie to upokarzające!”

Archiwum prywatne

Archiwum prywatne

Danny i ja wciąż ciężko pracujemy nad sobą każdego dnia. Nasza podróż się jeszcze nie skończyła. Nigdy wcześniej nie myślałam, że kiedykolwiek mogę znaleźć się w miejscu, w którym jestem dzisiaj. To niesamowite!

Jak sami twierdzą, dieta nie jest dla nich czymś do czego muszą się zmuszać. Cieszą się zdrową żywnością i kochają styl życia, jaki teraz prowadzą.

Swoją postawą dowodzą, że nie trzeba wydawać sporej sumy pieniędzy na trenera personalnego, aby zmienić swoje dotychczasowe życie, a przede wszystkim wygląd

Archiwum prywatne

Archiwum prywatne

Ta para z pewnością może być motywacją dla wielu z nas. Im się udało, czemu Tobie miałoby się nie udać? Pamiętaj, że zdrowy i aktywny tryb życia to podstawa do lepszego samopoczucia!

Może Cię zainteresować