×

13-letnia Nadia z Inowrocławia nie żyje. Tata wydał poruszające oświadczenie

Przepełnione bólem oświadczenie taty zaginionej 13-letniej Nadii trafiło do sieci. Ojciec dziewczynki poinformował, że 19 października odnaleziono ciało jego córeczki. Prokuratura nadal ustala okoliczności śmierci nastolatki. Zwłoki dziewczynki znajdowały się w pobliżu pustostanów na obrzeżach Inowrocławia. Jak podają nieoficjalne informacje, w sprawie zatrzymano 18-latka.

Odnaleziono ciało 13-letniej Nadii

Cała rodzina na czele z ojcem 13-latki, do końca żyła nadzieją, że znalezione pod Inowrocławiem zwłoki dziewczyny nie należą do ich Nadii. Niestety trwające 3 dni intensywne poszukiwania miały tragiczny finał. W środę 19 października ich świat się zawalił. Odnalezione przez policję przy pustostanie w Inowrocławiu zwłoki faktycznie okazały się ciałem 13-letniej Nadii.

W niedzielę, kiedy nastolatka wychodziła z domu nic nie zapowiadało tragedii. Dziewczynka poinformowała ojca, że wróci za godzinę, żeby zdążyć na obiad. Niestety mijały kolejne godziny, a dziewczynka nie pojawiła się w domu, ani nie odbierała telefonu. Zaniepokojony ojciec przy pomocy Facebooka zaapelował o pomoc w poszukiwaniu jego córki. Igor Maćkowiak, administrator lokalnej strony internetowej przyłączył się do pomocy, zamieszczając prośbę o wsparcie w poszukiwaniach. Zasięg jego odbiorców liczył ponad 100 tysięcy.

Starałem się, jak mogłem, żeby poszerzyć poszukiwania. Każdy miał nadzieję, że ona się odnajdzie. Byłem w szoku, że tyle osób się zaangażowało

– wyznał Igor.

Chłopak jest zdziwiony, że policja nie zaczęła swoich poszukiwań od miejsca, gdzie najczęściej przebywa młodzież w tym mieście, czyli właśnie w okolicach pustostanu przy ulicy Długiej.

Słyszałem, że mogła być porwana, słyszałem o samobójstwie, ale nie spodziewałem się, że to się tak potoczy. Jakim cudem inowrocławska policja szukała tej dziewczyny trzy dni i nikt nie zajrzał do miejsca, w którym spotyka się młodzież z Inowrocławia? To jest drugie miejsce w tym mieście, gdzie najczęściej spotyka się młodzież na piwo. Dlaczego nikt tam nie zajrzał?

– komentował licealista.

Protokół z przeszukania samochodu
Pixabay

Oświadczenie taty zaginionej 13-letniej Nadii

Miejsce to znajduję się na obrzeżach miasta. Stoi tam niedokończony budynek otoczony polami kukurydzy. To miejsce, które zna prawie każdy młody Inowrocławianin. Młodzież spotyka się tam najczęściej w celu picia alkoholu i palenia papierosów z dala od dorosłych. Policja niespecjalnie interesowała się tym miejscem, jak powiedzieli mieszkańcy miasta przez wiele lat nic złego się tam nie wydarzyło.

Nie wiadomo, w jaki sposób dziewczynka dostała na miejsce pustostanu. Policja na razie nie ujawnia szczegółów śledztwa. Tragiczny finał poszukiwań skomentował przepełniony rozpaczą ojciec dziewczynki.

Mój świat runął. Przepełniony bólem, cierpieniem i żalem informuję, że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje. Bardzo proszę o uszanowanie naszego spokoju w tym trudnym dla nas czasie

– napisał w mediach społecznościowych ojciec Nadii.

Źródła: www.fakt.pl, www.tokfm.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x