×

Jakub Bocheński nie żyje. Media ujawniają nieoficjalną przyczynę śmierci

Jakub Bocheński nie żyje. Ciało polityka znaleziono w pustostanach na terenie Krakowa. Potwierdziła to policja. Jak nieoficjalnie informuje RMF FM, mężczyzna popełnił samobójstwo. Rodzina 30-latka wydała też oświadczenie. Polityk zaginął 22 września.

Jakub Bocheński nie żyje

W czwartek 13 października na prywatnej posesji w rejonie ul. Portowej na krakowskim Dąbiu znaleziono ciało mężczyzny. Wiadomo, że zwłoki były w stanie znacznego rozkładu. Znajdowały się na ogrodzonym terenie wśród zakładów przemysłowych. Wcześniej właśnie w tej okolicy znaleziono auto zaginionego polityka Lewicy. Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie poinformowała:

W piątek mężczyzna został rozpoznany przez członków rodziny. Policja potwierdza, że to Jakub Bocheński

Wiadomo też, że przy zwłokach znaleziono dokumenty zaginionego polityka.

Nieoficjalna przyczyna śmierci Jakuba Bocheńskiego

Jak nieoficjalnie poinformowało RMF FM, mężczyzna popełnił samobójstwo. Jak się okazuje, w czasie sekcji zwłok nie znaleziono żadnych obrażeń wskazujących, że ktokolwiek mógł przyczynić się do śmierci Bocheńskiego.

Rodzina polityka w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie:

W imieniu Rodziny, pogrążeni w głębokim żalu zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym (14.10.2022 r.) potwierdziły się nasze najgorsze obawy i powzięliśmy wiedzę o śmierci Kuby. Chcemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w ostatnim czasie w jego poszukiwania, co stanowiło dla nas nieocenione wsparcie

Bliscy Jakuba Bocheńskiego poprosili też o o uszanowanie tej sytuacji oraz zapewnienie możliwości przeżywania żałoby.

Jakub Bocheński nie żyje

Zaginięcie Jakuba Bocheńskiego

Przypomnijmy tylko, że Jakuba Bocheńskiego po raz ostatni widziano 22 września w hotelu Hilton przy ul. Dąbskiej 5. 30-latek przebywał tam na szkoleniu firmowym. W pewnym momencie wyszedł z budynku i udał się w nieznanym kierunku. W hotelu zostawił swoje rzeczy osobiste.

Według nieoficjalnych informacji polityk Lewicy oskarżony był przez pewną kobietę o gwałt. Do przestępstwa miało dojść we wspomnianym hotelu, w którym oboje przebywali na szkoleniu.

Źródła: RMf-FM

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x