×

Prawdziwa figura Blanki Lipińskiej. Pisarka w końcu pokazała zdjęcia bez retuszu

Prawdziwa figura Blanki Lipińskiej. Autorka książki „365 dni” postanowiła pokazać jak w rzeczywistości wygląda jej ciało. Fani byli zaskoczeni, gdy przekonali się, że nie jest idealne.

Prawdziwa figura Blanki Lipińskiej

Związek Blanki Lipińskiej z gitarzystą zespołu Afromental stopniowo się rozwija. I choć fani obojga nie mieli złudzeń, że Blanka i Alek nie pasują do siebie, to czas pokazał, że są w stanie stworzyć trwałą relację. Nie zważając na trwającą epidemię koronawirusa, para postanowiła wybrać się na wakacje tylko we dwoje. Blanka Lipińska i Alek Baron są obecnie za granicą, gdzie wypoczywają w luksusowym apartamencie z prywatnym basenem. Regularnie zamieszczają w sieci najświeższe zdjęcia ze swojego wypoczynku. Bez wątpienia wysoka temperatura i spora ilość jedzenia zapewniana przez hotel nie służą utrzymaniu idealnej figury. Doskonale wiedzą o tym obserwujący Blankę na Instagramie fani. Już jakiś czas temu bardzo martwili się o stan ciała pisarki po tym, jak do sieci wyciekły zrobione z ukrycia zdjęcia. Było na nich wyraźnie widać, że sylwetka Blanki jest daleka od ideału. Celebrytka postanowiła raz na zawsze uciąć plotki na ten temat i na swoim Instastories pokazała jak naprawdę wygląda jej ciało.

Fani nie muszą się martwić

Blanka Lipińska zaprezentowała fanom swoje ciało w całej okazałości. W odbiciu w lustrze widać, że jej brzuch, ramiona i nogi są bardzo mocno umięśnione. Widać, że Blanka jest częstym gościem siłowni. Autorka powieści erotycznych zaapelowała do fanów, aby nie martwili się o jej figurę, ponieważ jest w dobrym stanie.

Wiem, że w jednej z gazet pojawiło się moje zdjęcie zrobione z ukrycia na Helu i jesteście bardzo zatroskani o moją formę. Chciałam powiedzieć, że jak widać nie zdążyłam z formą na lato ale koronawirus dopadł nawet mnie.

Lipińska zaznaczyła, że naturalnie miała na myśli zbędne kilogramy, a nie zarażenie koronawirusem.

Nie żebym go miała. Ale wirus pandemicznego, kompulsywnego żarcia był obecny przez kilka tygodni.

Niedługo później na jej instagramowym koncie pojawiło się również odważne zdjęcie, pokazujące sylwetkę Blanki w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Internauci są pod wrażeniem jej wyglądu.

Fotografie: Instagram, Imgur, twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij