×

Urodziny Beaty Tyszkiewicz już nie długo. Aktorce jednak nie jest do śmiechu

Urodziny Beaty Tyszkiewicz zapowiadają się niezbyt wesoło. Z powodu pandemii koronawirusa młodsza córka, mieszkająca w Szwajcarii, może tym razem nie przyjechać z wizytą…

Problemy ze zdrowiem

Trzy lata temu nasiliły się kłopoty zdrowotne Beaty Tyszkiewicz. Wiosną 2017 roku aktorka była dwukrotnie hospitalizowana z powodu kłopotów z sercem. Konieczne okazało się przeprowadzenie zabiegu udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Aktorka tak się ucieszyła, że kiedy tylko mogła wstać z łóżka, wyszła za szpital, by uczcić sukces papierosem.

Dopiero gdy kilka dni po wypisaniu ze szpitala, trafiła do niego ponownie, znów z silnymi bólami w klatce piersiowej, uznała, że jednak czas rozstać się z ulubionym nałogiem. Beata Tyszkiewicz jeszcze trochę nadrabiała miną, przekonując w tabloidach, że nic poważnego jej nie dolega. Kiedy jednak zasłabnięcia zaczęły się powtarzać, aktorka zrozumiała, że najwyższy czas przejąć się zaleceniami lekarzy.

Urodziny Beaty Tyszkiewicz częściowo samotne?

Teraz z kolei zachodzi obawa, czy nie przesadza trochę w drugą stronę. Odkąd rozstała się z Tańcem z gwiazdami, całe dnie spędza w domu. Już i tak niełatwą sytuację aktorki skomplikowała pandemia koronawirusa. Tyszkiewicz, ze względu na wiek i kłopoty zdrowotne znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka.

Jej córka Karolina Wajda, która regularnie dostarcza zakupy i leki, musiała ograniczyć kontakty z mamą w obawie o jej zdrowie.
Drugą córkę, Wiktoria, pandemia uwięziła w Szwajcarii, gdzie mieszka na stałe. Ostatni raz widziała się z mamą pod koniec ubiegłego roku.

14 sierpnia Tyszkiewicz będzie obchodziła 82. urodziny. Tradycją rodzinną była dotąd wizyta obu córek i wspólny spacer po ogrodzie otaczającym pałac w Wilanowie. Mieszkająca pod Wyszkowem Karolina zapewne odwiedzi mamę, chociaż teraz, gdy krzywa zakażeń w Polsce znowu zaczęła rosnąć, trudno cokolwiek planować z wyprzedzeniem.

Czy młodsza córka podejmie ryzyko i przyjedzie odwiedzić mamę w sytuacji, gdy jeszcze niedawno niemal codziennie padały w Polsce nowe rekordy zachorowań na Covid-19? Niestety, wygląda na to, że zapowiadają się niezbyt wesołe urodziny…

Źródła: www.pomponik.pl, www.instagram.com, pl.wikipedia.org
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować