×

W ramach prezentu świątecznego kupił rodzinie testy DNA. Nie spodziewał się takiego wyniku

Prezenty świąteczne potrafią zaskakiwać, ale na pewno nikt z tej rodziny nie spodziewał się, że jeden z jej członków kupi dla swoich bliskich… testy DNA. Przedmiot ten omal nie zrujnował całego Bożego Narodzenia.

Na forum Reddit pewien mężczyzna napisał, że kupił dla swojej mamy, swojego ojca, dwóch sióstr i brata testy DNA

Jak tylko wszyscy otworzyli swój prezent, moja mama zaczęła wariować, powiedziała nam, że nie chce, żebyśmy je brali, bo uznała, że takie testy są pełne chemikaliów. Widziałem, że była zdenerwowana.

Sytuacja w czasie Świąt coraz bardziej się zagęszczała i robiła dziwnie podejrzana

Moja mama zachowywała się naprawdę dziwnie i powiedziała, że tylko jedno z nas dzieci musi zrobić ten test, ponieważ szkoda pieniędzy, żeby wszyscy go robili, bo to nie są tanie rzeczy.

Nie mieliśmy zamiaru się na to godzić. Wszyscy chcieliśmy zrobić testy, bo teraz to już tym bardziej cała sytuacja była podejrzana. Zaczęliśmy się niewyobrażalnie kłócić. Rodzice poszli na górę i zaczęli się na siebie wydzierać tak, jak nigdy dotąd. Było mi głupio, że na coś takiego wpadłem, ale już nie było odwrotu. Nagle jednak nastąpił zaskakujący zwrot akcji.

„Zastanawiamy się z rodzeństwem w takim razie, czy ojciec jest naszym ojcem i dlaczego mama aż tak mocno i agresywnie zareagowała”

Moje siostry, brat i ja jeszcze nie zdecydowaliśmy, czy mamy zamiar wziąć udział w teście. Bez względu na wyniki, nadal będziemy się kochać, a nasi rodzice bez względu na wszystko będą naszymi rodzicami i to się nie zmieni.

Jednak natura ludzka okazała się silniejsza. Wyniki zaskoczyły wszystkich. Okazało się, że ojciec jednej z moich sióstr zmarł wkrótce po tym, jak się urodziła. Moja mama nie mogła się po tym pozbierać. Było jej bardzo ciężko, ale przy niej zawsze był… nasz ojciec. Wspierał ją, pomagał w wychowaniu. Z czasem zakochali się w sobie i na świecie pojawiliśmy się my. To jest Boże Narodzenie, którego nigdy nie zapomnimy, a nasza miłość stała się jeszcze większa!

Czegoś takiego na pewno nikt się nie spodziewał. Nieważne jednak, czy są biologicznym rodzeństwem, ponieważ najważniejsza jest miłość!

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować