×

Mama znalazła pod choinką list do Mikołaja 9-letniej córki. Treść bardzo ją wzruszyła

Pamiętasz te listy do Świętego Mikołaja, które kiedyś pisałeś, mając ogromną nadzieję, że zostaną zauważone i Mikołaj spełni Twoje marzenia? Nic się nie zmieniły i dziś. Dzieci nadal mają ogromną potrzebę zwracania się do brodatego siwego pana.

Podobnie, jak większość dzieci o tej porze, 9-letnia Nadia także napisała wyjątkowy list do Świętej Mikołaja. Jednak nie chciała w nim czegoś dla siebie. Zdecydowała, że w tym roku będzie mieć zupełnie inne pragnienie. Zresztą bardzo dorosłe i przemyślane, jak na kogoś tak małego, prawda?

To się nazywa prawdziwa magia Świąt!

Moja 9-letnia córka zostawiła taki list pod choinką. Kiedy go znalazłam, szczerze się wzruszyłam, a łzy same leciały po policzku. Ogromnie cieszę się z tego, jak wyglądała treść tej notki, ponieważ to znak, że Nadia poczuła prawdziwego ducha Bożego Narodzenia. Starałam się w niej to zaszczepić i udało się. Zawsze mówiłam, że ten czas to miłość, szczęście i chwile spędzone z rodziną. Oczywiście, jak każdy rodzic, mam czasem sekundy zwątpienia, czy dobrze wychowuję swoje dzieci, ale takie momenty udowadniają, że robię to naprawdę dobrze. Cieszę się, że Nadia nauczyła się, że rodzina jest wszystkim, a miłość jest ważniejsza niż prezenty pod drzewem.

Pamiętajmy, że Święta to nie tylko dobra materialne, ale przede wszystkim czas spędzony z najbliższymi. Doceniajmy to i celebrujmy chwilę. Zdrowych Świąt!

Może Cię zainteresować