×

Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szczere wyznanie na temat swojego stanu zdrowia

Beata Tyszkiewicz w sierpniu tego roku skończy 80 lat. Mimo swojego dojrzałego wieku zawsze wygląda jak na kobietę z klasą przystało. Delikatny makijaż, subtelnie podkreślona uroda, schludnie ułożona fryzura i nienaganne wypowiedzi. Właśnie w taki sposób od zawsze kojarzy nam się aktorka.

Upływające lata jednak dosięgają każdego, nawet te osoby z pierwszych stron gazet

Dotyczy to także wybitnej aktorki o ponadczasowej urodzie. Jednemu z magazynów zwierzyła się, że zdrowie niestety jej nie dopisuje. Fani mogliby się już zacząć martwić po takim wyznaniu, ale pani Beata bardzo szybko wyznała, że ma jeszcze wiele planów.

Co prawda, nie widujemy jej już w „Tańcu z Gwiazdami”, ale nie możemy doczekać się jej kolejnych publicznych występów

Z tanecznym programem aktora związana była od 2005 roku. Wybór jej osoby na to miejsce był strzałem w dziesiątkę. To sygnał dla wszystkich kobiet na emeryturze, że zawsze można być kobietą z klasą i taką, wokół której aż chce się przebywać. Pani Beata taka właśnie jest.

Niestety w 2018 roku opadła z sił i zdecydowała, że zrezygnuje z pracy przy produkcji „Tańca z Gwiazdami”. To wymagało od aktorki nie tylko czasu, ale przede wszystkim absorbowało dużo energii, której nie zawsze w pewnym wieku ma się tyle, ile by się chciało. Zresztą sama zainteresowana w ostatniej rozmowie z „Twoim Imperium” powiedziała:

Nie jest tak, jakbym sobie tego życzyła. Czuje się niespecjalnie. Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, gdy przyjdzie wiosna

Pani Beatko, wierzymy, że to właśnie wiosna doda Pani energii. Trzymamy kciuki!

Polecane

Może Cię zainteresować