×

Urodziła dziecko na stacji benzynowej. Sądziła, że tylko chce się jej sikać

Urodziła dziecko na stacji benzynowej. Kobieta sądziła, że ma potrzebę skorzystania z toalety. W rzeczywistości były to zaawansowane skurcze parte. W przeciągu kilku minut na świat przyszło dziecko.

Szybki postój na stacji

Sergio i Kaitlyn podróżowali samochodem przez Teksas, gdy kobieta zaczęła odczuwać nieprzyjemne dolegliwości. Ponieważ była to jej druga ciąża, początkowo sądziła, że dokuczają jej skurcze Braxtona-Hicksa, które przepowiadają zbliżający się poród. Po chwili jednak stwierdziła, że musi skorzystać z toalety. Para przerwała podróż do domu w Houston i zatrzymała się na przydrożnej stacji benzynowej w Beasley. Ciężarna sama udała się do łazienki, a jej mąż czekał na nią przed budynkiem. Chwilę później miały miejsce zaskakujące wydarzenia. W rozmowie z dziennikarzami Kaitlyn opowiedziała o tym, jak przebiegał poród.

Czułam się jak dyfuzor do wody… za każdym razem jak wstawałam, odchodziły mi wody.

Zaledwie parę minut później kobieta doznała silnych skurczy. Na świat przyszło jej drugie dziecko. Widząc, że dzieje się coś niepokojącego, inna użytkowniczka toalety zapytała Kaitlyn, czy może jej pomóc. Wówczas zobaczyła, że kobieta trzyma w rękach noworodkach. Kaitlyn poprosiła o jak najszybsze wezwanie męża. Sergio wspomina, że w momencie gdy jego żona rodziła, on rozmawiał przez telefon.

Rozmawiałem przez telefon, a 10 minut później zjawiła się kobieta mówiąca, że moja żona właśnie urodziła. Nie mogłem w to uwierzyć.

Urodziła dziecko na stacji benzynowej

Mężczyzna zabrał z samochodu syna i od razu pobiegł do łazienki. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczył Kaitlyn trzymającą na rękach ich drugie dziecko. Mama i noworodek trafili do szpitala. Szczęśliwie okazało się, że oboje są zdrowi. Para zdecydowała się podzielić własnym szczęściem z internautami. Na TikToku opublikowali filmik, przedstawiający wydarzenia, które miały miejsce w toalecie. Kaitlyn ogromnie cieszy się z szybkiego porodu. Na jednym z portali społecznościowych napisała:

Gdy stałam w łazience, trzymając cię w ramionach po samotnym porodzie, nigdy nie czułam się tak dumna. Jesteś jedynym takim momentem w moim życiu. Dzięki tobie przypomniałam sobie o najważniejszej zasadzie, którą kierowałam się w życiu – najlepsze rzeczy przychodzą niespodziewanie.

Z pewnością każda kobieta spodziewająca się dziecka marzy o równie szybkim i prawie bezbolesnym rozwiązaniu. W sieci krąży bowiem wiele zatrważających relacji z porodówek.

@thesergiomancera@mancerakaitlyn this is going to be a story to tell one day😭😂 ##naturalbirth ##laboranddelivery ##foryou ##DontSpillChallenge ##fypシ ##houstontx ##Houston♬ chicken tikka – han

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij