×

Agata poszła na umówioną kolację z nowym facetem. Skreśliła go, gdy tylko zaczął jeść

Niektóre kobiety są singielkami przez wiele lat. Nie dlatego, że nie chcą mieć do czynienia z facetami. Często przyczyną są ich wymagania wobec mężczyzn. Dziewczyny nie chcą obniżać standardów, czy słusznie?

Chce poznać miłego chłopaka

Swoją historię postanowiła opowiedzieć Agata. Dziewczyna jest singielką od wielu lat, ale chętnie poznałaby fajnego chłopaka. Problem w tym, że do tej pory trafiała raczej kiepsko, więc zraziła się do płci przeciwnej.

Większość mężczyzn, na których trafiała Agata, sama określa jako prostaków. Jednak w końcu udało jej się poznać kogoś nowego. Myślała, że chłopak jest inny, ale okazało się, że z nim też jest coś nie tak. Historię ich randki opowiedziała portalowi Papilot.

Wydawał się ideałem

Nowego adoratora Agata poznała w bibliotece. Studiował to, co ona, ale rok wyżej. Pomyślała, że miły chłopak, który przejmuje się nauką to dobry wybór. W końcu zaprosił ją na randkę. Zarezerwował stolik w restauracji na sobotni wieczór:

Zgodziłam się bez wahania i już wyobrażałam sobie, co będzie później. Wydawało mi się, że dzięki niemu wreszcie przestanę być zgorzkniałą singielką. Czekał na mnie z kwiatami przed wejściem, odsunął krzesło, pozwolił pierwszej zamówić. Dżentelmen jakich mało

Złamał zasady

Niestety okazało się, że według standardów Agaty, chłopakowi daleko do dżentelmena. Jego wady, których dziewczyna nie miała zamiaru akceptować, wyszły na jaw jeszcze w restauracji:

Kuchnia nawaliła i nie podała nam jedzenia równocześnie. Najpierw dostał on. Kelner przeprosił, ale obiecał, że za kilka minut przyniesie moje zamówienie.

Co na to mój adorator? Jak gdyby nigdy nic zaczął jeść. Skończył, zanim dostałam swoje. A później cały czas patrzył mi w zęby, kiedy konsumowałam.

Nie obniża wymagań

Takie zachowanie chłopaka oburzyło Agatę. Dziewczyna nie chce spotykać się z takim typem:

Dla mnie to najlepszy dowód, z kim mam do czynienia. Mógł chociaż zapytać, czy nie mam nic przeciwko. Ale nie… Zachował się niekulturalnie, a z takim chamem nie chcę mieć do czynienia

Mamy pewne wątpliwości, czy dziewczyna zareagowała adekwatnie do „przewinienia”. Szanujemy, że ma wysokie standardy, ale możliwe, że trochę z nimi przesadza.

Zgadzacie się z jej opinią o chłopaku?

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować

zamknij