×

Dagmara Kaźmierska jest singielką? Wrzuciła zdjęcie, które wszystko wyjaśnia

Dagmara Kaźmierska jest singielką. Znowu! Celebrytka potwierdziła tę informację. Przy okazji opowiedziała o swoim idealnym mężczyźnie. Czy ktoś jest w stanie spełnić wymagania „Królowej Życia”?

Królewskie życie

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki udziałowi w popularnym reality show „Królowe życie”. Od tamtej pory skutecznie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Kaźmierska jest też niewątpliwie jednym z najbardziej spektakularnych przykładów „resocjalizacji”. Niegdyś przestępczyni, dzisiaj właścicielka butiku w Kłodzku i gwiazda telewizji.

Celebrytka z powodzeniem prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych – liczba obserwatorów na Instagramie bardzo szybko zmierza ku pierwszemu milionowi. Mimo to Kaźmierska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Najczęściej rozpływa się nad synem Conanem, który obecnie studiuje.

Jakiś czas temu Kaźmierska wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. W mediach nawet pojawiły się spekulacje na temat ślubu królowej. Te plotki zdementował ostatnio Patryk Vega, a gwiazda sama potwierdziła to w niedzielnym (20 września) wpisie.

Dagmara Kaźmierska jest singielką!

Celebrytka wystąpiła ostatnio w filmie Patryka Vegi pt. „Pętla”. Na premierze pojawiła się z torebką za 13 tys. złotych!

Jeszcze w trakcie realizacji produkcji, Vega zdradził, że obecnie Dagmara jest singielką. Jak powiedział reżyser:

Mogę wam zdradzić, że aktualnie nie ma chłopaka. Także panowie … do boju!

Gwiazda potwierdziła tę informację wczorajszym wpisem w mediach społecznościowych.

Lato mija lato mija, a ja wciąż niczyja

– napisała Kaźmierska pod zdjęciem reklamującym produkty kosmetyczne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Ponadto, w rozmowie z Pudelkiem gwiazda „Królowych życia” powiedziała, że nie znalazła jeszcze nikogo, kto zastąpiłby jej zmarłego męża:

Dla królowej musi być tylko król. Musi mieć to coś, jak się taki znajdzie, to będzie moim narzeczonym. Jeszcze się taki nie znalazł, oprócz mojego męża. Jego następcy jeszcze nie znalazłam. Na razie koncentruję się na studiach Conana, później będę się martwić sobą.

Mamy nadzieję, że już wkrótce Dagmara Kaźmierska znajdzie swojego wymarzonego króla.

Źródła: alaluna.pl, www.pudelek.pl, www.facebook.com
Fotografie: Paul Fusco (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij