×

Modelka pokazała brzuch po ciąży w sieci. Mężczyźni byli dla niej okrutni

Mówi się, że trzeba mieć szczęście w miłości. Piękno i inteligencja wcale nie gwarantuje znalezienia odpowiedniej osoby, z którą chciałoby się dzielić swoje życie. Przekonała się o tym pewna modelka, którą hejterzy potraktowali wyjątkowo bezlitośnie.

Nie wszystko idzie zgodnie z planem

Chelsea Outram jest piękną 23-letnią matką, samotną matką. Niestety jej życie osobiste nie układa się tak pomyślnie jak zawodowe.

Kobieta na co dzień zajmuje się modelingiem. Występuje w kampaniach reklamowych i można powiedzieć, że jest „rozchwytywana”.

Musiała zebrać się na odwagę

Chociaż zwraca uwagę na wygląd, to jednak w mediach społecznościowych postanowiła pokazywać swoje „prawdziwe ja”. Na Instagramie, gdzie ma prawie 65 tys. obserwatorów, opublikowała m.in. zdjęcie swojego brzucha. Rozciągnięta skóra z rozstępami jest pamiątką po ciąży.

Jest z siebie dumna

Chociaż minęło już trzy lata, Outram nie udało się w pełni wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży. Dlatego nauczyła się akceptować swoje ciało i zachęca do tego inne kobiety.

Dopiero dziś mam odwagę to zrobić. Wcześniej koncentrowałam się na tym, by na Instagramie wyglądać perfekcyjnie. To nie była prawda o mnie

Jak dodaje Chelsea:

Dziś jestem dumna z siebie i tego, że udało mi się pokochać swoje ciało. Być może nie wygląda doskonale, ale jest moje, a wcześniej było domem dla mojej córki Amary

Kobiety jej dziękowały

Zdjęcia i szczerość modelki ujęły wiele kobiet. Dziękowały jej za to w formie pozytywnych komentarzy i polubień. Stała się inspiracją dla wielu młodych mam, które borykają się z podobnymi problemami.

Bolesne słowa

Niemiło zaskoczyły ją komentarze od mężczyzn. Hejterzy byli bezlitośni dla Chelsea’y. Stwierdzili, że to przez swój wygląd jest wciąż sama. Jej mankamenty w urodzie, czyli tak naprawdę niezbyt idealny brzuch jest (według nich) powodem, dla którego 23-latka nie ma chłopaka.

Właśnie dlatego jesteś samotną matką

Żaden facet nie chciałby tego zobaczyć na żywo

Zrób coś z tym, bo zostaniesz starą panną z dzieckiem

Będzie nadal inspirować kobiety

Na szczęście młoda Brytyjka jest zdeterminowana i chce nadal pokazywać w Internecie swoje rozstępy na brzuchu. W ten sposób zamierza wpierać inne kobiety, zaś na bolesne komentarze stara się nie zwracać uwagi.

Już pomogła wielu osobom

Pisały do niej młode mamy, które twierdziły, że Chelsea pomogła im przezwyciężyć depresję, w której były po porodzie (głównie ze względu na wygląd brzucha). Obwiniały się za to i nawet uważały, że są złymi matki, ponieważ nie potrafiły pokochać samych siebie.

Pamiętajmy, że nikt nie jest idealny, nawet piękne influencerki mają swoje wady

Może Cię zainteresować