×

Justyna Żyła powiększyła sobie usta! Pochwaliła się zdjęciami po zabiegu

Justyna Żyła to była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Zyskała na popularności, kiedy na jaw zaczęły wychodzić fakty z ich wspólnego życia. Tym razem nie jest inaczej, Justyna zdecydowała się na radykalną zmianę wyglądu i podzieliła się nią na instagramie.

Nowe usta

Była żona Piotra Żyły postanowiła odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Justyna skorzystała z zabiegu modelowania ciała oraz ust. Poleca zabiegi medycyny estetycznej i zachęca do nich inne kobiety. Co więcej przekazuje im 15% zniżki na wszystkie zabiegi:

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się ??z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający… Mowa tu o modelowaniu ust ? Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu ?

 

Justyna Żyła wymodelowała usta

Przypominamy, że Justyna nie dawno wzięła udział w ” Tańcu w gwiazdami”. Może niedługo stanie się bardziej popularna niż mąż. Dbanie o wygląd na pewno w tym nie przeszkodzi.

Co myślicie o nowym wyglądzie Justyny?
Korzystacie z zabiegów medycyny estetycznej?

Źródła: plejada.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij