×

Dagmara Kaźmierska na premierze filmu Patryka Vegi z torebką za 13 tys. zł!

O filmach tego twórcy mówi się wiele, niekoniecznie dobrych rzeczy. Jedno jest pewne – to obecnie najbardziej płodny i medialny reżyser w Polsce. Premiera filmu Patryka Vegi zawsze przyciąga wiele znanych nazwisk, a na czerwonym dywanie — wiadomo — trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. Dagmara Kaźmierska, jak przystało na królową życia, i tym razem postawiła na luksus.

Premiera filmu Patryka Vegi

Twórca m.in. „Pitbulla” i „Służb specjalnych”, wraca z nowym filmem. I chociaż pojawi się na ekranach kin 4 września, już teraz można przypuszczać, że po raz kolejny przyciągnie uwagę wielu widzów. Dlaczego? Vega na tapetę wziął bardzo kontrowersyjny temat, dotyczący tzw. afery podkarpackiej.

W obsadzie filmu zaskoczeń nie będzie, na ekranie zobaczymy m.in. Katarzynę Warnke, Henryka Talara, Antoniego Królikowskiego i Piotra Stramowskiego. Ale zaskoczeniem może okazać się sam film, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Podczas tworzenia filmu „Pętla” Vega twierdził, że dysponuje autentycznymi nagraniami z seksafery na Podkarpaciu. Chodzi o tysiące kompromitujących nagrań z udziałem biznesmenów i polityków, zarejestrowanych w sieci agencji towarzyskich.

Kaźmierska z torebką za 13 tys.

Podczas premiery filmu nie zabrakło Dagmary Kaźmierskiej, która zagrała w nowej produkcji Vegi. Co więcej, sama ma na koncie prowadzenie agencji towarzyskiej. Jednak odkąd celebrytka występuje w programie „Królowe życia”, fani wybaczyli jej kryminalną przeszłość. Kaźmierska potrafi zaskarbić serca widzów swoją osobowością i szczerością, a także… zamiłowaniem do luksusu.

Dziś była właścicielka agencji towarzyskiej, która odsiedziała wyrok za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji, żyje jak prawdziwa królowa. Na oficjalnym pokazie filmu Vegi, bohaterka programu TTV postanowiła zaprezentować się na bogato. Oprócz oryginalnego ponczo, futrzanych klapek i dużej ilości biżuterii, Kaźmierska zabrała z sobą… torebkę za 13 tys. złotych od Bottega Veneta. 

Nic dziwnego, że na czerwonym dywanie Kaźmierska zrobiła furorę!

Fankami tego modelu torebki są również Sara Boruc czy Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion. Czy torebka warta jest swojej ceny? Zdaniem celebrytek, widocznie tak jest. Bottega Veneta to jedna z ich ulubionych marek.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij