×

Poszła na randkę z sieci. 3 miesiące później dostała brutalną wiadomość

Och Tinder… Każdy, kto z niego korzysta, chociaż raz dostał TĘ wiadomość. Wiadomość, która zbiła go z tropu tak bardzo, że zastanawiał się nad nią co najmniej przez tydzień. Podobnie było w przypadku Kimberley. 24-latka dostała od chłopaka poznanego na Tinderze brutalną „listę wkazówek”.

Randka z Tindera

Kimberley z Anglii umówiła się na randkę. Petera poznała na Tinderze. Najpierw rozmawiali ze sobą przez tydzień, później umówili się na kawę. W kawiarni wszystko szło dobrze. Dlatego postanowili kontynuować spotkanie w pubie. Od tego momentu zaczęło robić się dziwnie.

Wrażliwa męska duma

Peter najpierw zapytał, czy Kimberley zdecydowałaby się na operacje plastyczną i zasugerował kilka miejsc, w których powinna zrobić zakupy przed następną randką. Później nakręcił aferę, kiedy dziewczyna zaproponowała, że zapłaci. Odebrał to jako atak i nawet pokazał jej swój stan konta. Dalej było już tylko gorzej.

Wujek dobra rada

Trzy miesiące po nieudanej randce, Peter wysłał do dziewczyny zaskakującą wiadomość:

Cześć Kimberley, wiem, że na randce byliśmy już jakiś czas temu, ale chciałbym wytłumaczyć, dlaczego się nie odzywałem. Czuję, że na naszym spotkaniu mogło ci pójść o wiele lepiej i chciałem napisać o co dokładnie mi chodzi. Przepraszam, jeśli cię urażę.

Zaczyna się obiecująco, prawda? Dalej Peter postanowił wymienić 15 rzeczy, które Kimberley może robić, żeby bardziej mu się spodobać:

Jeśli zrzuciłabyś kilka kilo, wyglądałabyś niesamowicie. Może tak z pięć.

Jesteś bardzo blada. Wiem, że nie jesteś fanką słońca, ale trochę opalenizny by ci nie zaszkodziło.

Masz dość duże cycki, więc powinnaś nosić zdecydowanie większy dekolt.

Myślę, że powinnaś nosić ciuchy, które lepiej podkreślają twoją figurę i mogłabyś popracować nad stylem. Na tyle, żebym nie wstydził się z tobą pokazywać.

Musisz zafarbować swoje włosy na normalny kolor i trochę je przedłużyć. Dłuższe włosy są bardziej atrakcyjne.

Powinnaś wyglądać bardziej naturalnie i przestać nosić makijaż. Po prostu zrób tak, żeby wyglądać przyzwoicie, ale nie przesadzić.

Twoje usta są trochę opadnięte. Powinnaś użyć więcej wypełniacza. Wiem, że żałujesz, że wypełniałaś usta, ale to sprawi, że będziesz bardziej sexy.

Po urodzie przyszedł czas na charakter

Jak wasze wrażenia? Nam do irytacji wystarczyło już tych pięć punktów. Ale Peter miał do powiedzenia jeszcze więcej:

Musisz być bardziej pewna siebie. Pewność siebie jest sexy!

To, że nie chcesz szybko zdecydować się na następny krok w związku, sprawia, że wychodzisz na cnotkę. Nie pocałowałaś mnie, a to ubodło moje ego. Musisz być bardziej empatyczna.

Wiem, że wzięłaś sałatkę, kiedy poszliśmy na jedzenie. Ale wzięcie normalniej coli to dodatkowe kalorie, których nie potrzebujesz.

Musisz ograniczyć mówienie o przeszłości do minimum. Nie obchodzi mnie, co w życiu przeszłaś.

Więcej poczucia humoru. Nie zaśmiałaś się z żadnego z moich żartów.

Wydawało się, że jesteś nieobecna. Zrób porządek ze swoją osobowością.

Kiedy zaoferowałaś, że zapłacisz sprawiłaś, że poczułem się jak gó*no. To tak, jakbyś pomyślała, że mnie nie stać.

Ani razu nie powiedziałaś mi żadnego komplementu

Jakby tego wszystkiego było mało, zakończenie wiadomości Petera jest równie urocze:

Jeśli wprowadzisz moje wskazówki w życie, rozważę kolejną randkę. Dam ci miesiąc i znowu się skontaktuje, żeby sprawdzić czy jest jakaś różnica. Miłego dnia Kimberley.

Ta lista to nie słaby żart

Kimberley mówi, że znając Petera wie, że wiadomość nie jest żartem. Zaznaczyła, że po pierwszym szoku, przestała się przejmować im częściej czytała wiadomość, tym bardziej ją śmieszyła.

Na początku byłam kompletnie zaskoczona i straciłam całą pewność siebie. Później, sytuacja śmieszyła mnie co raz bardziej. Nie mogę zrozumieć, jak facet może powiedzieć takie rzeczy dziewczynie.

Dziewczyna zapytana o jej wrażenia po randce i swoją listę dobrych rad, odparła, że ma tylko jedną wskazówkę dla Petera:

Szanuj kobiety, bo twoje zachowanie jest obrzydliwe.

Całe szczęście, że chłopakowi nie udało się jedną idiotyczną wiadomością zniszczyć poczucia wartości Kimberley. Czasem takie uwagi mogą być przyczyną tragedii.

______________________________
*część zdjęć ma charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować

zamknij