×

Pochwalili się efektami operacji plastycznej. Zabieg zmienił ich wygląd i życie

Pochwalili się efektami operacji plastycznej i zgodnie twierdzą, że pomoc chirurga odmieniła ich życie. Jak teraz wyglądają? W niektórych przypadkach rezultaty zabiegów są naprawdę spektakularne.

Udane operacje plastyczne. Zdjęcia przed i po

Niektórzy idą do chirurga plastycznego, żeby jak najbardziej upodobnić się do influencerów i nie odbiegać od współczesnego kanonu piękna, lansowanego szczególnie na Instagramie. Często tracą kontrolę, a kolejne zabiegi traktują jak chleb powszedni. Poddają się im, nie zważając na ból i ryzyko z nimi związane.

Wśród pacjentów chirurgów plastycznych są jednak i takie osoby, dla których operacja oznacza po prostu nowe, lepsze życie. Osoby, które skrywają się pod płaszczem kompleksów i nierzadko są wyśmiewane, poniżane. Przez wiele lat dźwigają na barkach bolesne doświadczenia, związane z tym, jak wyglądają i jak postrzegają ich inni. Operacja plastyczna dla takich osób jest spełnieniem marzeń.

Zdeformowane uszy, wystająca lub wklęsła broda, skrzywiony nos…  Oto, z czym zmagały się osoby z poniższej galerii. Efekty zabiegów są niesamowite!

#1

Reddit

#2

Reddit

#3

Reddit

#4

Reddit

#5

Reddit

#6

Reddit

#7

Reddit

#8

Pochwalili się efektami operacji plastycznej
Reddit

#9

Reddit

#10

Reddit
Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Reddit

Może Cię zainteresować

zamknij