×

Uczniowie zabili nauczyciela, a jego ciało rozpuścili w kwasie. Inspirowali się znanym serialem

Ta historia rodem z horroru wydarzyła się naprawdę. Do okrutnej zbrodni zainspirował ich popularny serial z Netfliksa. Uczniowie zabili nauczyciela, poćwiartowali jego ciało, a zwłoki rozpuścili w kwasie. Po wszystkim ukradli z jego konta pieniądze, za które urządzili huczną imprezę. Mordercy lada dzień usłyszą wyrok.

Uczniowie zabili nauczyciela i rozpuścili jego ciało w kwasie

Do okrutnej zbrodni doszło niespełna dwa lata temu w Rosji.

Dwaj absolwenci jednego z rosyjskich uniwersytetów, 31-letni Dmitrij Bykowski i 31-letni Alexander Karłamow, postanowili targnąć się na życie swojego byłego nauczyciela chemii, 58-letniego Wiaczesława Kuźniecowa. Wszystko po to, aby zdobyć pieniądze na imprezy i przyjemności.

Gdy zapukali do drzwi profesora, ten poznał absolwentów i nic nie podejrzewając wpuścił ich do domu. Nie miał pojęcia, że skazuje się w tym momencie na pewną śmierć. Dwóch 31-latków już po chwili przyłożyło profesorowi chustkę z chloroformem do twarzy, a nieprzytomnego otruli i pobili. 58-latek zmarł na miejscu.

Wówczas oboje zaczęli pozbywać się zwłok. Wpierw poćwiartowali ciało mężczyzny, po czym włożyli do kilku pojemników. Obydwoje znali się na chemii, dlatego postanowili pójść o krok dalej i… rozpuścić jego szczątki w kwasie. Zainspirował ich do tego znany serial „Breaking Bad”, w którym pokazano m.in. rozpuszczanie zwłok w celu zatarcia śladów zbrodni.

Zalane chemikaliami pojemniki wystawili na balkon, po czym zaprosili znajomych na huczną, wystawną imprezę tuż obok rozkładających się zwłok. Mieli na to pieniądze, ponieważ wcześniej opróżnili konto swojej ofiary z 1,9 mln rubli rosyjskich (około 90 tys. złotych).

Mordercy zostali zatrzymani

Mordercy zostali zatrzymani po trzech miesiącach od zabicia profesora. Zalane chemikaliami pojemniki wciąż stały na balkonie.

Niebawem zakończy się proces w sprawie okrutnej zbrodni zainspirowanej serialem „Breaking Bad”, który można obejrzeć na Netfliksie. Absolwenci, którzy zgotowali piekło swojemu profesorowi, mieli dzisiaj usłyszeć wyrok.

Źródła: www.se.pl, www.dailystar.co.uk
Fotografie: Twitter, Hdwallpaper

Może Cię zainteresować