×

Jak dziś wygląda Ty Pennington z „Domu nie do poznania”? Ma prawie 60 lat!

Zanim Katarzyna Dowbor zaczęła prowadzić program „Nasz nowy dom” w polskiej telewizji triumfy święcił zupełnie inny format, za którego produkcję odpowiedzialni byli Amerykanie. Polacy kochali oglądać ekspresowe zmiany w „Domu nie do poznania”. Prowadzącym był charyzmatyczny Ty Pennington. Miał w sobie tyle energii, którą zarażał nawet nas – mieszkańców innego kontynentu. Jak wygląda dziś? Co robi po 24 latach od premiery kultowego programu?

Ty Pennington z „Domu nie do poznania” mimo że nie był gwiazdą, szybko nią się stał, a wszystko dzięki swojej przebojowości i podejściu do ludzi

Tak przynajmniej był postrzegany w świadomości Polaków. Amerykanie znali go już dobrze z wielu innych projektów – chociażby z reality show „Trading Spaces”, w której tym dwie drużyny sąsiadów rywalizowały, dekorując wnętrza domów przeciwników.

Skąd pasja do remontów? Okazuje się, że od małego wykazywał zainteresowania w tym kierunku

Gdy tylko rodzice mu na to pozwalali, majsterkował i przerabiał rzeczy na miarę swoich możliwości. Jednak nie tylko remonty, ale praca modela i studia. Ty, gdy zaczął edukację na uczelni wyższej, został wypatrzony przez agenta modeli. Wtedy w swoim życiu miał epizod z modą.

Najwyraźniej nie taka ścieżka była mu pisana, ponieważ szybko wrócił na tor remontów, projektowania i grafiki

Ty skończył 57 lat i dalej działa w telewizji. Powrócił do formatu „Trading Spaces”, gdzie występuje w roli eksperta. Jak dziś wygląda? Czy bardzo się zmienił?

Mówi się, że im mężczyzna starszy, tym wygląda lepiej. No cóż, nie można mu tego odmówić

P.S Nasze redakcyjne koleżanki przyznają, że trochę się w nim podkochiwały, gdy program był popularny w Polsce.

Oglądaliście „Dom nie do poznania”?

Może Cię zainteresować

zamknij