×

Paweł Królikowski jest w złym stanie zdrowia. W programie zastąpi go… popularny youtuber. Dobry pomysł?

To będzie 13 edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo. Ze względu na poważne problemy zdrowotne Pawła Królikowskiego, konieczne było znalezienie kogoś, kto zastąpi aktora w jury. Wiemy, kto to będzie! Ta decyzja może wydawać się zaskakująca.

Twoja twarz brzmi znajomo 13

Według medialnych doniesień, w jury najnowszej edycji programu ponownie zobaczymy Małgorzatę Walewską, Katarzynę Skrzynecką i Kacpra Kuszewskiego.

Wśród uczestników 13 edycji, wymienia się m.in. aktorki – Kamilę Borutę i Natalię Avelon, piosenkarki – Martę Gałuszewską i Gosię Andrzejewicz, a także aktorów: Karola Dziubę, Maurycego Popiela i Filipa Gurłacza.

Zwycięzca ponownie otrzyma czek o wartości 100 tysięcy złotych, który przekaże na wybrany cel charytatywny.

Pierwszy odcinek programu Twoja twarz brzmi znajomo został wyemitowany w Polsacie w 2014 roku. Od tej pory show cieszy się dużym zainteresowaniem – format spodobał się wielu widzom.

Kto zastąpi Pawła Królikowskiego?

Spekulacje na temat nowego jurora polsatowskiego show, pojawiły się tuż po tym, jak Paweł Królikowski trafił do szpitala. Jak się okazało, stan aktora był poważny. Potwierdziły się informacje, że Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo.

Początkowo wśród faworytów wymieniano innego aktora – znajomego Pawła z planu serialu Ranczo, Bartka Kasprzykowskiego. Ponoć aktor miał odmówić wzięcia udziału w produkcji.

Według najnowszych informacji, Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca ostatniego sezonu Twoja twarz brzmi znajomoAdam Strycharczuk. Tutaj jako Violetta Villas:

Adam to popularny youtuber z kanału „Na Pełnej”, na którym, razem z Janem Frączkiem, zamieszcza m.in. parodie topowych polskich i zagranicznych piosenek.

Wydaje się więc, że Adam powinien sprawdzić się w roli jurora show.

Poważne problemy ze zdrowiem

20 grudnia Paweł Królikowski trafił do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Aktor w październiku przyznał, że walczy z chorobą nowotworową. Mężczyzna 4 lata temu przeszedł operację usunięcia tętniaka z mózgu.

Po operacji i odbytej rekonwalescencji, aktorowi udało się wrócić na plan serialu W rytmie serca. Na antenie mówił:

(…) uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać.

Niestety, we wrześniu ubiegłego roku konieczna była kolejna operacja.

Aktora w chorobie wspiera żona – znana z serialu Klan aktorka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Miejmy nadzieję, że – jeśli będzie 14 edycja popularnego programu – aktor ponownie pojawi się w jury.

Jak poradzi sobie w nowej roli Adam Strycharczuk? O tym przekonamy się już wkrótce.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com, Facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować