×

Paweł Królikowski odchodzi! Producenci programu TV już szukają za niego zastępstwa

Wszystko wskazuje na to, że Paweł Królikowski może się już nie pojawić w jury zbliżającej się edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Polsat poszukuje zastępstwa na miejsce schorowanego aktora.

Pożegnanie z telewizją?

Minęły już cztery lata od operacji usunięcia tętniaka mózgu, którą przeszedł Paweł Królikowski. Dzięki błyskawicznej reakcji lekarzy, udało się uratować życie aktora.

Niestety, do dziś występują u niego liczne problemy ze zdrowiem. Przed Świętami Bożego Narodzenia Królikowski został przyjęty na oddział neurochirurgii w jednym z warszawskich szpitali. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała, że jej mąż czuje się już lepiej, jednak konieczny jest dłuższy pobyt w szpitalu.

Powodem jest infekcja, której się nabawił. Możliwe, że wkrótce uda się wraz z rodziną na rehabilitację do Niemiec. Trudno spodziewać się, że po tak trudnych przejściach Królikowski wróci na fotel jurora programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Paweł Królikowski już nie wystąpi w telewizji 3
Twitter

Rozważane są różne opcje

Nieoficjalnie mówi się, że Polsat szuka nowego jurora do muzycznego show. Jak dowiedział się „Super Express” taką propozycję otrzymał Bartłomiej Kasprzykowski, ale odmówił.

Wymieniane są również nazwiska innych popularnych osób, między innymi Adama Strycharczuka czy Kazimierza Mazura. Ten drugi zastępował już w przeszłości Kacpra Kruszewskiego (innego jurora programu).

Polsat nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji o składzie jurorskim przyszłej edycji. Istnieje szansa, że produkcja zostawi jeden pusty fotel. Podobnie było już w przypadku „Tańca z gwiazdami”, gdy Michał Malitowski był zmuszony zrezygnować z udziału w programie z powodu depresji.

Paweł Królikowski już nie wystąpi w telewizji
Instagram

Słowa wsparcia

Paweł Królikowski może liczyć na wsparcie ze strony swoich przyjaciół z programu. Katarzyna Skrzynecka powiedziała:

Wszyscy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji.

Gwiazda powiedziała, że wierzy w jego pełne wyzdrowienie.

Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia.

My również dokładamy się do tych życzeń i trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót aktora do zdrowia

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować