×

Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia Pawła Królikowskiego. Żona aktora przerwała milczenie

Paweł Królikowski trafił do szpitala jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia i nadal w nim przebywa. Fani i znajomi aktora są bardzo zmartwieni stanem jego zdrowia. Żona artysty, Małgorzata Ostrowska-Królikowska uspokaja…

Stan zdrowia Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerwała milczenie i zdradziła dlaczego aktor nadal przebywa w szpitalu. Przypomnijmy, że trafił tam 20 grudnia, a jego stan był poważny.

Po zdjęciach z ostatnich miesięcy widać, że aktor bardzo się zmienił. Żona uspokaja:

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem

Paweł Królikowski w szpitalu
Facebook

Nierówna walka

Paweł Królikowski na początku października mówił, że zmaga się z chorobą nowotworową. Aktor nie chce mówić o chorobie:

Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie.

Ogromne wsparcie

Królikowski jednak zawsze podkreśla, że ma ogromne wsparcie od osób, które go otaczają. Nie tylko od samej rodziny, ale także od kolegów z planu. Najbliżej niego zawsze jest i wspiera go w chorobie oczywiście żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska:

Wszystko zawdzięczam mojej żonie. Małgosia niesamowicie mnie wspiera, ale również ogromną pomoc mam ze strony rodziny. Nie mogę też zapomnieć, że wspiera mnie produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Polsat.

Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródła: gwiazdy.wp.pl, www.dorzeczy.pl
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij