×

Kinga Rusin perfidnie wyśmiana w „Wiadomościach”! Czegoś takiego jeszcze nie było

Po wczorajszych „Wiadomościach” wielu Polaków zastanawia się na co poszły 2 mld złotych z ich podatków. Na wyśmiewanie wpadek innych dziennikarzy? W to, co widzieli na ekranach telewizorów, wielu nie może uwierzyć do dziś.

Burza medialna wokół Kingi Rusin

Chyba nikt nie sądził, że wpis na Instagramie wywoła takie poruszenie. Szczególnie sama Kinga Rusin, która go umieściła. Dziennikarka chciała jedynie pochwalić się z kim spędziła czas po Oskarach. To jednak wywołało międzynarodową medialną burzę.

O jaki post chodzi?

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!). Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie, które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej, bo jest teraz szczupła, jak przecinek! Gadałyśmy, zaśmiewając się do momentu, kiedy powiedziała, jak się nazywa…

Dodała również:

Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną. A później już było totalne szaleństwo! Jay Z uczył mnie układu tanecznego(bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), Beyoncé, patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur, stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię).

Z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwilę za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. (…) Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka, które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary).

W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪, Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie ;). Do hotelu wróciłam ‪o 7:00…

TVP wyśmiewa Kingę Rusin

Po tym, jak posypała się fala memów z Kingą Rusin wydawało się, że sprawa ucichnie.

Jednak to, co zobaczyli wczoraj widzowie w TVP jest szokujące. Chodzi o przeczytanie wpisu dziennikarki prześmiewczym głosem na wizji podczas emisji Wiadomości.

To nie była „wpadka”, lecz przemyślany zabieg telewizji publicznej, która nie pozwala szybko zapomnieć Rusin. Postanowili odgrzać całą sprawę i jeszcze bardziej ją ośmieszyć. Czy warto było przeznaczyć na to 2 mld złotych?

Co na to Kinga Rusin?

Dziennikarka odniosła się do najczęściej zadawanych jej pytań dotyczących popularnego zdjęcia:

W związku z olbrzymią liczbą fałszywych informacji oraz pytań od dziennikarzy i internautów ws. słynnego zdjęcia z Adele poniżej moje odpowiedzi:

Czy był zakaz fotografowania?

Był zakaz fotografowania i filmowania zabawy (w środku budynku). Nikt jednak nie zakazywał robienia sobie nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy.

Jakie były okoliczności zrobienia tego zdjęcia z Adele? Czy miała Pani zgodę na publikację?

Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady.

Czy ktoś ze strony Adele zwracał się do Pani? Czy czegoś żądał?

Nikt ze strony Adele nie zgłosił się z jakimikolwiek pretensjami, ani niczego nie żądał.

Czy sprzedała Pani zdjęcie jakimkolwiek mediom?

Zdjęcie nie było nikomu sprzedane. Zostało, jak wszystkie moje zdjęcia, opublikowane na moim profilu. Nie udzielałam nikomu zgody na publikację, pomimo masy próśb mailowych z różnych redakcji światowych. Redakcje te opublikowały to zdjęcie na własną odpowiedzialność.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, plejada.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij