×

Kinga Rusin zaliczyła medialną wtopę. Doczekała się już serii zabawnych memów

Afera z Kingą Rusin nabiera rozpędu. O polskiej prezenterce pisały nie tylko lokalne media ale również zagraniczne, między innymi Daily Mail. Powodem nie była sama Kinga (o dziwo), lecz Adele, która pozowała do zdjęcia razem z nią.

Kinga Rusin zdradza szczegóły tajnej imprezy

Wszyscy już znają historię prezenterki, która zrobiła sobie zdjęcie z Adele i umieściła je w mediach społecznościowych. Brytyjska piosenkarka skrzętnie ukrywała swój nowy wizerunek więc fotografia stała się pożywką dla mediów społecznościowych i portali plotkarskich. Prócz zdjęcia, które stało się viralem, Kinga w najmniejszych szczegółach opisała również całą imprezę:

Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), Beyoncé, patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur, stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię).

Z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwilę za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. (…) Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka, które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary).

W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪, Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie ;). Do hotelu wróciłam ‪o 7:00…

Reakcja ludzi nie była pozytywna. Prezenterka chciała błysnąć światowym życiem, a ludzie ją wyśmiali. W internecie krążą setki memów z Kingą Rusin w roli głównej.

Kinga Rusin z zakazem wstępu na imprezy w USA?

Prezenterka zapyta czy nie boi się zakazu wstępu na imprezy w Los Angeles odpowiedziała:

Oczywiście naraziłam się wielu osobom w Los Angeles takim materiałem. Ale taka jest cena pisania tekstów insiderskich. I trzeba trochę odwagi. Dziennikarze cały czas wszystkim się narażają. Bardziej narażam się myśliwym czy Ministerstwu Środowiska. Więc na pewno nie będę się przejmować ewentualnym zakazem wstępu na imprezy w USA. A miłą nagrodą są zaproszenia udzielenia wywiadów w światowych telewizjach

Facebook

Telefon od Kingi Rusin
-Nie mogę teraz rozmawiać, jestem na imprezie u Beyonce.
-Ale to ty dzwonisz…
-Nara

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez dwie kurwy wściekłe (@kurwawsciekla)

„Zjedz Rusina i przestań gwiazdorzyć”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Górski (@goorskypl)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez :) (@ksero_kopia)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Memy (@dobry.mood)

Kinga Rusin Memy
Instagram
Źródła: www.onet.pl, www.onet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij