×

Rodzice pokazali, jak wygląda ich Sylwester z dzieckiem. Nie ma mowy o nudzie

Sylwester z dzieckiem znacznie różni się od Sylwestra zakrapianego alkoholem, głośnej imprezy w gronie znajomych czy tańców do białego rana. Nie oznacza to jednak, że musi być nudny. Ta para postanowiła udowodnić, że nawet siedząc w domu z maluchem można się dobrze bawić. Nagranie z ich udziałem momentalnie stało się hitem w sieci!

Rodzice pokazali, jak wygląda ich Sylwester z dzieckiem

Życie rodzica, zwłaszcza tego świeżo upieczonego, rządzi się swoimi prawami. Odczuwalne jest to m.in. w Sylwestra. Kiedy inni bawią się w najlepsze, rodzice bardzo często witają Nowy Rok w domowym zaciszu. Oczywiście, zdarzają się wyjątki. Takim jest m.in. sytuacja, kiedy ktoś z rodziny zgadza zająć się maluchem, dzięki czemu mama i tata mogą bawić się w najlepsze. Co mają natomiast powiedzieć ci, którzy są zmuszeni zostać w domu ze swoją pociechą? Prawda jest taka, że to od nas samych zależy, jak będzie wyglądał ten wyjątkowy wieczór. Wbrew pozorom nawet z dzieckiem może to być wyjątkowy czas. Nie wierzysz?

Rodzice pewnego malucha pokazali na krótkim nagraniu , jak spędzają z nim Sylwestra. Co prawda brakowało szampana, przekąsek i szalonej zabawy, ale z pewnością nie brakowało dobrego humoru, a nawet… tańców. Na wideo widzimy tańczącą na stole matkę, która trzyma w jednej ręce ścierkę, a w drugiej energetyk. Ojciec z kolei tańczy na ziemi, ale za to jak! Wszystkiemu przygląda się siedzący w krzesełku maluszek. Co mówi jego mina? To już zobaczcie i oceńcie sami.

Wideo momentalnie zdobyło serca internautów i stało się hitem w sieci.

@courthardin Who’s ready for some twenty-twenty-FUN?! ???? -#nye #parentsgonewild#babyshark #mommyshark #daddyshark ♬ Baby Shark – _fnyvrnt

Reakcje internautów

Genialne nagranie bardzo przypadło do gustu internautom. Wystarczy spojrzeć na komentarze. Podczas gdy jedni pisali, że uwielbiają oglądać to wideo, inni ironicznie pytali, co pili rodzice.

Co oni pili?

Widać w jego oczach, jak bardzo kocha was oboje!!!

Uwielbiam oglądać to wideo. To sama prawda

– czytamy.

A Ty jak spędziłeś Sylwestra? Bawiłeś się równie dobrze?

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować