×

7 zdjęć zrobionych tuż przed śmiercią. Ci ludzie nie mieli pojęcia, że niebawem umrą

Ostatnie chwile życia każdego z nas mogą wyglądać zupełnie inaczej. Podczas gdy jedni będą przygotowani na odejście z tego świata, inni będą kompletnie nie świadomi tego, że ich czas właśnie dobiegł końca.

Oto historie z życia ludzi, które są tego najlepszym dowodem:

#1 Zabójca ze zdjęcia

To pamiątkowe, rodzinne zdjęcie zostało zrobione tuż po północy 1. styczni 2011 roku, przez filipińskiego polityka, Reynaldo Dagsa, który zmarł dosłownie sekundę później. Zginął od strzału mężczyzny, którego również możemy zauważyć na fotografii.

#2 Śmierć Adolfa Hitlera

Wiele wskazuje na to, że powyższe zdjęcie jest ostatnią fotografią Adolfa Hitlera, która została zrobiona za jego życia. Chwilę później przywódca III Rzeszy popełnił samobójstwo.

#3 Ostatni dzień z życia weterana wojennego

Widoczny na zdjęciu salutujący mężczyzna to 98-letni Justus Belfield. Fotografia została zrobiona na dzień przed jego śmiercią. Weteran zmarł w tym samym mundurze.

#4 Zaginiony lot

To zdjęcie zostało zrobione w 2014 roku przez 15-letniego Gary Sloka. Nastolatek wraz z mamą leciał liniami Malaysia Airlines. Nikt nie spodziewał się, że będzie to zdjęcie z samolotu, który raz na zawsze zniknie z radarów. Do dziś nie wiadomo, co się z nim stało.

#5 Upadek z wysokości

Widoczny na fotografii Andrey miał zaledwie 17 lat. Jego pasją było wspinanie się na wysokie budynki i robienie sobie zdjęć, które następnie zamieszczał na Instagramie. Zginął spadając z wysokości dziewięciu pięter.

#6 Twarzą w twarz z tygrysem

Tą decyzję przepłacił życiem. 20-letni Maqsood Kahn przeskoczył barierki, aby znaleźć się jak najbliżej tygrysów w jednym z miejscowych zoo. Niestety, młody chłopak spadł z wysokości około 5 metrów tuż obok głodnego drapieżnika. Chwilę później był już martwy.

#7 Parkour, który przypłacił życiem

Pavil Kashin za ryzykowną akrobację na dachu 16-piętrowego wieżowca zapłacił najwyższą cenę. Choć wyczyn chłopaka został uwieczniony na zdjęciu, podczas lądowania stracił równowagę i spadł z budynku, ginąc na miejscu.

Może Cię zainteresować