×

Donald Tusk wrzucił na Instagram zdjęcie z pierwszą wnuczką. Wywołało lawinę komentarzy

Donald Tusk wrzucił na Instagram zdjęcie ze swoją wnuczką. Wywołało to lawinę pozytywnych komentarzy i gratulacji. Fotografia szybko stała się popularna.

Szczęśliwy dziadek

Szef Rady Europejskiej podzielił się swoim szczęściem z followersami. Pomimo wielu służbowych obowiązków, Tusk znalazł czas na spacer z nowonarodzoną wnuczką.

Na zdjęciu widać byłego premiera nachylającego się nad wózkiem dziecięcym i psa Kasi. Cała sceneria jest raczej jesienna niż zimowa, ale to nie ma żadnego znaczenia dla zakochanego w malutkiej dziewczynce dziadka.

Internauci zachwyceni

Udostępniona w mediach społecznościowych fotografia ma ponad 30 tys. polubień. Donald Tusk opisał ją słowami „szczęście dziadka”. I widać, że rzeczywiście były premier jest bardzo uradowany.

Córka bardzo chroni prywatność

Kasia Tusk jest aktywna w sieci, gdzie prowadzi bloga Make Life Easier oraz konta na Instagramie i Facebooku o tej samej nazwie. Jednak bardzo ceni sobie prywatność. Długo ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka, a oficjalnie wciąż nie potwierdziła, że już urodziła.

Pierwsza wnuczka

Media donoszą, że wnuczka Donalda ma już około dwóch tygodni. Chociaż polityk dziadkiem był już od dawna, ponieważ jego syn ma troje dzieci, to jednak dopiero teraz, doczekał się pierwszej wnuczki.

Jeszcze raz gratulujemy dumnemu dziadkowi!

Może Cię zainteresować