×

Ida Nowakowska podpadła matkom na Instagramie. „Dziecko to nie ogórek, nie kiś”

Ida Nowakowska stawia pierwsze kroki w nowej, odpowiedzialnej roli – roli mamy. Swoim szczęściem dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Nie trzeba było długo czekać, by podpadła matkom na Instagramie. Popełniła popularny błąd.

Ekspresowy powrót do pracy

Ida Nowakowska zdecydowała się zamieszkać w Polsce, ale mimo to wciąż widać u niej pewne cechy, które przypominają, że w USA spędziła wiele lat. Tancerka do życia podchodzi z wyjątkowym optymizmem. Ciężko znaleźć zdjęcia, na których na jej twarzy nie gościłby promienny uśmiech.

Kilka dni temu, niespełna trzy tygodnie po porodzie, tancerka pojawiła się pod budynkiem TVP, gdzie przywitali ją niezawodni paparazzi. Ida posyłała w ich stronę buziaki i szeroko się uśmiechała. Chociaż dopiero co została mamą, zaprezentowała nienaganną figurę. Wyglądała kwitnąco. Ale gdy część kobiet zachwycała się wyglądem Nowakowskiej w połogu, inne dziwiły się, że Ida tak szybko wróciła do pracy.

Gwiazda już 15 maja pojawiła się podczas finału „Dance Dance Dance”, a w miniony weekend przyznawała punktację na Eurowizji. Z kolei w Dzień Matki, występując po raz pierwszy w roli mamy, poprowadziła już „Pytanie na śniadanie”.

Na szczęście prezenterka może liczyć na wsparcie męża i mamy.

Jack okazał się supertatą. We trójkę, wraz z mężem i moją mamą, tworzymy zgraną drużynę. Razem zrobimy wszystko, by dzidziuś był najszczęśliwszy

– wyznała w rozmowie z Party.

Ida Nowakowska podpadła matkom

Bycie sławną mamą otwiera sporo furtek – wiele celebrytek zarabia krocie właśnie dzięki temu, że dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych i reklamuje produkty przeznaczone dla dzieci i mam. Ale taki układ ma również swoje słabe strony – znane mamy muszą się liczyć z krytyką. Internet jest pełen złośliwości, ukrytych pod płaszczykiem „dobrych rad”.

Ida przekonała się o tym, gdy dodała na Instagram filmik z pierwszego spaceru z synkiem, przy okazji reklamując model wózka, z którego korzysta.

Sezon spacerkowy uważamy za otwarty! Nigdy nie byłam taka szczęśliwa… Pozdrowienia od całej naszej gromadki!

– napisała pod filmikiem.

Instamamy nie przegapiły okazji, by wytknąć Idzie popularny wśród początkujących mam błąd. Niektóre komentarze były mocno uszczypliwe.

Ida, jeśli jest ciepło i nie ma bardzo mocnego wiatru, a wy jesteście w krótkich rękawach, to nie używaj tej przykrywki na wózek, tam od razu jest jak w namiocie 10/15 stopni i się nagrzewa od słońca! Więc kocyk wystarczy. A jeśli świeci słonko to parasolka i uchylić z tyłu budę, żeby było przewiewnie. Dziecko to nie ogórek, nie kiś go w zamkniętym wózku.

Przykryła pokrywką, a ucho odsłonięte…

Również zwróciłabym uwagę na uszka. Na powietrzu noworodek musi mieć zakryte uszka. O infekcje bardzo szybko. A wietrzna pogoda nas nie rozpieszcza.

Co na to Ida? Na razie nie odpowiedziała „zatroskanym” mamom.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij