×

Policja znalazła wychudzonego 5-latka i 4-latkę w klatce. Dzieci były pokryte fekaliami

Policjanci znaleźli dwoje głodujących dzieci, w wieku czterech i pięciu lat, które były zamknięte w małej psiej klatce. W pobliżu bawiło się ich półnagie młodsze rodzeństwo.

Najgorszy przypadek znęcania się nad dziećmi

Andrew Joseph Fabila i Paige Isabow Harkings głodzili i znęcali się nad swoimi dziećmi. Jak przyznał szeryf z Północnego Teksasu, nigdy nie widział gorszego przypadku traktowania maluchów, a pracuje w organach ścigania już od 44 lat. Dla niego takie zachowanie jest obrzydliwe i niedopuszczalne.

Tego się nie spodziewali

We wtorek rano, około godziny 7:30 funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Udali się więc do posiadłości w pobliżu Rhome (32 km na północ od Fort Worth) i dokonali przerażającego odkrycia.

Celowo głodzono dzieci

W stodole, która miała być prowizorycznie urządzona na mieszkanie, znajdowały się niedożywione i spragnione dzieci. Pozostawione same sobie, bez należytej opieki.

Szeryf Lane Akin powiedział:

W stodole było pełno jedzenia, ale lodówka i szafki były zamknięte, więc dzieci nie mogły swobodnie wziąć sobie pożywienia

Zaniedbane i więzione rodzeństwo

Było tam trzech chłopców w wieku pięciu, trzech i jednego roku oraz czteroletnia dziewczynka. Najstarsze dzieci zostały zamknięte w klatce o wymiarach 90 na 90 centymetrów! Pozostałe były tylko częściowo ubrane.

W dodatku zaniedbane rodzeństwo było brudne od kału i moczu.

Zatrzymano nieodpowiedzialnych rodziców

24-letni Andrew Joseph Fabila i Paige Isabow Harkings zostali aresztowani i oskarżeni o brak należytej opieki nad maluchami oraz stwarzanie zagrożenia dla ich zdrowia i życia. Jak się okazało, kobieta jest matką wszystkich dzieci, a mężczyzna jest ojcem tylko jednego z nich.

Harkings dodatkowo został oskarżony o napaść

Gdy policjanci usłyszeli głosy dzieci dochodzące ze stodoły, mężczyzna próbował ich zatrzymać. Wywiązała się bójka pomiędzy nimi, w wyniku której 24-latek doznał obrażeń twarzy.

Urzędnicy znali ich wcześniej

Marissa Gonzales, rzeczniczka Departamentu Opieki Rodzinnej i Ochronnej w Teksasie, powiedziała, że urząd miał wcześniej kontakt z tą rodziną, ale w innym miejscu. Powiedziała również, że ​​dzieci trafiły do szpitala dziecięcego w Fort Worth.

Może Cię zainteresować

zamknij