×

Pablo z Love Island atakuje Małysza. „Ty chłopie dla mnie jesteś skończony…”

Paweł Tryburski, czyli Pablo z „Love Island” kontra Adam Małysz. Celebryta, znany głównie z tego, że jest znany, w ostrym komentarzu odniósł się do słów polskiego mistrza narciarskiego o maseczkach. „Ty chłopie dla mnie jesteś skończony… Kolejna przekupna mor…” – napisał na swoim InstaStory.

Tak się robi karierę?

Jeśli ktoś Pabla nie kojarzy, to warto przypomnieć, że zdobył on przed laty popularność, w związku ze swoim występem w jednym z reality show, „Love Island”. Jego niewątpliwym sukcesem jest to, że pomimo tego, że już w niczym znanym nie brał udziału (jeśli nie liczyć walk Fame MMA), to jednak udało mu się utrzymać popularność i zainteresowanie fanów – głównie dzięki swoim mediom społecznościowym.

Koronawirus to ściema?

Tyburski należy do grona tych ludzi, którzy wątpią w epidemie koronawirusa. Jest przekonany, że została ona wymyślona. W swoich kanałach społecznościowych wypuścił wiele filmików, w których wysuwa argumenty mające przekonać ludzi do jego tezy.

W jednym ze swoich najnowszych InstaStory wulgarnie odniósł się do legendarnego skoczka, Adama Małysza: „Ty chłopie dla mnie jesteś skończony… Kolejna przekupna morda”. Powodem było to, że polski mistrz od pewnego czasu zachęca do noszenia maseczek, zwłaszcza chodzące do szkoły dzieci.

Zmagania Małysza

Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich sportowców niedawno sam przechodził koronawirusa. Na szczęście nie przybrał on u niego szczególnie ostrej formy. Małysz stracił przede wszystkim na 6 dni węch i smak, poważniejszych objawów nie miał. Jak wspomniał w wywiadach najbardziej dręczyło go to, że mógł kogoś innego zarazić i tym samym narazić życie i zdrowie drugiej osoby. Tym bardziej jest więc zrozumiałe, że skoczek postanowił się włączyć w aktywne promowanie noszenia maseczek i dbania o bezpieczeństwo.

Tryburski kontra Małysz

Trudno powiedzieć, czy wypowiedź Tyburskiego zdołała urazić naszego mistrza. Całkiem możliwe, że celebryta jest dla polskiego skoczka postacią zupełnie anonimową. Pablo może jednak mieć z całą pewnością powody do zadowolenia – jego wulgarna wypowiedź zwróciła uwagę instagramowiczów i zapewniła mu niemałą oglądalność. Sam zresztą się chwali w jednej ze swoich najnowszych Stories, ze w związku z tą wypowiedzią ma świetne wyniki.

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com, sport.tvp.pl

Może Cię zainteresować

zamknij