×

27-latek zdradził, z jakimi kobietami nigdy się nie umówi. Zawsze stawia 3 warunki

W dzisiejszym świecie chyba nikogo nie dziwi już fakt, że drugiej połówki szuka się w internecie lub za pomocą przeróżnych aplikacji. W takich miejscach możemy sami decydować o tym, z kim chcemy rozmawiać i kto wpadł nam w oko. Oczywiście nie ma co ukrywać – każdy z nas ma pewne upodobania i jedni wolą brunetki, a innym bardziej podobają się blondynki. Jedni są zauroczeni w kobiecych kształtach, a inni uważają, że ideałem piękna są chude kobiety.

Każdemu z nas coś się podoba, ale to nie znaczy, że możemy obrażać osoby, które nie są w naszym guście. O tym chyba nie wie Kirk, który zdecydował się otworzyć w aplikacji randkowej i wypisać swoje oczekiwania wobec pań

On sam o sobie mówi, że jest niezłym podrywaczem i może dlatego myśli, że może sobie pozwolić na więcej niż jego koledzy. Uznał, że dokładnie opisze, co mu się podoba w kobietach i jakie ma oczekiwania wobec dziewczyny, która ewentualnie mogłaby się pojawić u jego boku na randce. Trzymajcie się, bo naprawdę jest grubo!

Swoim opisem wywołał niemałe poruszenie wśród kobiet. Były oburzone, że potraktował je tak ostro

Zoe natknęła się na profil 27-latka, gdy przeglądała aplikację randkową. Zszokowana tym, co zobaczyła, opublikowała zrzuty ekranu na Twitterze, pisząc: „Myślałam, że dam Tinderowi szansę, ale szczerze mówiąc, całkowicie mnie zniechęciło to, co zobaczyłam. Nie wierzę, że takie rzeczy dzieją się naprawdę!”.

Ale to, co wywołało ogromne zamieszanie, to trzy zasady „ogiera”, którymi podzielił się z kobietami, sugerując, że tylko dzięki temu jakakolwiek dziewczyna będzie mogła pójść z nim na randkę. Istne szaleństwo!

Zasada 1: Nie chcę być ojczymem, więc żadnych dzieci, no chyba, że masz tylko jedno. W przyszłości chcę mieć własne potomstwo

Zasada 2: Jeśli kiedykolwiek umawiałaś się z ciemnoskórym mężczyzną lub masz takie plany, to nawet do mnie nie pisz

Zasada 3: Nie chcę marnować czasu na kogoś, kto jest nierobem. Zarób własną kasę leniwa s**o!

Coś o mnie? Mam mieszkanie, które kupiłem z dwoma sypialniami. Dbam o ciało. Mam owczarka niemieckiego. Dużo jem i nie daję sobie w kaszę dmuchać. Powodzenia dziewczyny!

Użytkownicy Twittera nie powstrzymali się od komentarzy na temat mężczyzny

Ktoś napisał: „Drodzy ludzie, to jest Kirk. Jest narcystyczną, rasistowską, mizoginistyczną i głupią kupą mięśni. Nie bądźcie tacy jak Kirk”

Jeszcze inny komentarz także skradł nasze serce: „Szukam mężczyzny, który może mieć dzieci, ponieważ kocham każdego człowieka i nie musi wcale dobrze zarabiać, bo razem jakoś damy radę, ale przede wszystkim nie może być taki jak Kirk. Niech ktoś mnie uchroni przed takimi ludźmi!”.

Jak myślicie? Czy jakakolwiek kobieta odpowiedziała na jego ogłoszenie?

Polecane

Może Cię zainteresować