×

Teściowie Daniela Martyniuka zabrali głos. To wzruszające, jak wspierają córkę

Teściowie Daniela Martyniuka zabrali głos. Rodzice Eweliny do tej pory milczeli i jedynie biernie obserwowali skandaliczne zachowanie byłego zięcia. Co w nich pękło, że zdecydowali się skomentować aferę?

Rozwód ze skandalem

21 września Sąd w Białymstoku ogłosił rozwód Daniela Martyniuka z Eweliną Golczyńską. Za winnego rozpadu 2-letniego związku małżeńskiego uznano syna króla disco-polo.

Zaraz po opuszczeniu sali rozpraw zarówno Daniel, jak i jego matka Danuta publicznie skomentowali koniec małżeństwa. Oboje w bardzo ostrych słowach wypowiadali się na temat Eweliny. Matka Daniela bez zażenowania stwierdziła, że była synowa ze względu na wiejskie pochodzenie nalegała na ślub.

To małżeństwo to była pomyłka. Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela. A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili. Zresztą matka Eweliny ciągle tam mieszała…

Później Daniel Martyniuk zaczął poniżać byłą żonę i publikować w sieci kompromitujące ją materiały. Sugerował, że Ewelina jest nieatrakcyjna i nie może zrozumieć, jak mógł się z nią związać.

Do tej pory rodzice 21-latki starali się ignorować chamskie zachowanie byłego męża córki, ale wygląda na to, że miarka się przebrała. Golczyńscy odnieśli się do obecnej sytuacji na Facebooku. W sieci znów zawrzało.

Teściowie Daniela Martyniuka zabrali głos

Daniel Martyniuk po ogłoszeniu przez Sąd wyroku zarzucał Ewelinie, że wyszła za niego ze względów finansowych. Jego zdaniem to małżeństwo było skazane na porażkę. Dlaczego wobec tego zgodził się na nie?

To małżeństwo było porażką od samego początku. Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca.

Po wyjściu z sądu Ewelina w towarzystwie taty i adwokata od razu udała się do samochodu. Żadne z nich nie skomentowało wyroku. Później, gdy Daniel Martyniuk rozpoczął publikowanie w sieci obraźliwych w stosunku do Eweliny treści, ani jego była żona, ani jej rodzice nie zabierali głosu. Jedynym zdawkowym komentarzem ze strony matki Eweliny były słowa:

Na dzień dzisiejszy nie chcemy tego wszystkiego komentować. Może uszykujemy jakieś oświadczenie i wtedy państwa poinformujemy.

Aż do teraz…

„Dziwny jest ten świat”

Rodzice Eweliny opublikowali na Facebooku post, w którym w subtelny sposób odnieśli się do rozwodu swojej córki. Pod filmikiem przedstawiającym występ Edyty Górniak wykonującej utwór „Dziwny jest ten świat” napisali:

EWELINKA i LAURKA KOCHAMY WAS BARDZO MOCNO.

Internauci od razu zrozumieli aluzję i w gorących słowach zapewnili Ewelinę o swoim wsparciu. W komentarzach możemy przeczytać:

W życiu czasami przechodzimy trudne chwile, ale później przychodzą te lepsze dni gdzie wychodzi zawsze słońce. Pozdrawiamy.

Super riposta, a Martyniukowie to te swoje piniundze niech w buty wsadzą to będą wyżsi.

Po burzy zawsze wychodzi słońce.

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować