×

Mama zrobiła zdjęcie w trakcie 6. urodzin syna. Nie bez powodu chłopiec siedzi smutny

To zdjęcie, mimo że początkowo na to nie wygląda, jest niesamowicie smutne. Zwłaszcza, gdy poznamy historię, która się za nim kryje…

Miało nie przyjść tylko kilku gości

Mama Teddy’ego Mazziniego z Arizony zorganizowała dla niego przyjęcie urodzinowe w pizzerii. Na 6. urodziny chłopca zaproszono aż 32 dzieci. Tuż przed imrezą mamy kilkorga z nich uprzedziły, że maluchy nie będą mogły się na nim pojawić. To jednak nie pokrzyżowało planów. Zabawa miała się odbyć.

Nie pojawił się nikt…

Niestety, kiedy Teddy przyjechał do lokalu i podekscytowany czekał na swoich gości, okazało się, że nie pojawił się dosłownie nikt! Zasmucona mama wrzuciła do sieci zdjęcie chłopca, siedzącego przy stole i opisała całą sytuację. Jak to zwykle bywa, na odzew internautów nie trzeba było czekać długo!

Życzenia płynęły ze wszystkich stron

Kilkaset osób postanowiło poprawić Teddy’emu ten dzień! Do uroczego 6-latka spływały życzenia ze wszystkich stron. Mało tego! Dwie lokalne drużyny sportowe (Phoenix Suns NBA i Phoenix Rising MLS) zaprosiły go nawet na swoje mecze!

Będzie kolejne przyjęcie

Mama malucha podkreśliła, że rodziny chłopca z pewnością znów się odbędą, ale uczestniczyć w nich będzie jedynie rodzina. Na przyjęciu mają zostać odczytane życzenia przesłane przez wszystkich internautów. Pani Mazzini w rozmowie z dziennikarzami zdradziła tez treść tych, które według niej były jednymi z najbardziej wzruszających.

Sto lat! Ludzie są wspaniali, ale tyko niektórzy – a tych niektórych jest bardzo mało. Niczym się nie przejmuj tylko ciesz się wszystkimi pizzami, to najlepsza część imprezy. Bądź szczęśliwy!

My również dołączamy się do życzeń Teddy! Wszystkiego, co najlepsze!❤️

Może Cię zainteresować