×

Tak mieszka Przemysław Czarnek. Wnętrza willi ministra opływają luksusem

Tak mieszka Przemysław Czarnek, obecny minister edukacji i nauki. Willa Czarnków, która mieści się na sporych rozmiarów działce – wedle oświadczenia majątkowego, ma 220 mkw. Już na pierwszy rzut oka widać, że jej wnętrza są „dość” maksymalistyczne.

Tak mieszka Przemysław Czarnek

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek mieszka pod Lublinem, z którym od lat jest związany. Wraz z żoną Katarzyną związani są m.in. z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.

Przemysław Czarnek mieszka w pięknej okolicy, gdzie znajduje się pełno domów jednorodzinnych. Dom ministra wedle oświadczenia majątkowego mierzy 220 mkw. Ponadto polityk może pochwalić się ogromną działką liczącą 1500 mkw, która jest oczkiem w jego głowie. Pielęgnowanie jej sprawia mu wiele frajdy i daje wytchnienie. Z pewnością pomaga w tym fakt, że minister jest zapalonym ogrodnikiem, dlatego każda praca w przydomowym ogrodzie to dla niego przyjemność.

YouTube

Gdyby nie ten ogród, nieraz by się mogło wymęczyć w pracy. A jednak ogród daje wytchnienie. Uwielbiam, nawet jak jestem zmęczony, kosić trawę, poprawiać wszystko, przycinać róże, planować nowe nasadzenia

– opowiadał na swoim kanale na YouTube „Polska to nie wstyd” Przemysław Czarnek.

tak mieszka Przemysław Czarnek
YouTube

Ogrodnictwo to nie jedyne hobby polityka. Na podwórku znalazło się również miejsce do gry w piłkę – tak, piłka nożna jest kolejną wielką pasją ministra Czarnka. W dzieciństwie chciał nawet zostać piłkarzem.

YouTube

Wnętrza wielkiego domu robią wrażenie!

Przejdźmy do willi, którą możemy podziwiać na nagraniach publikowanych przez ministra. Jak się już zapewne domyślacie, „biedy nie ma”. Jest za to przepych, luksus i pomysł. Już na pierwszy rzut oka widać, że Przemysław Czarnek wraz z żoną uwielbiają różnego rodzaju zdobienia.

Wystarczy spojrzeć na gzyms kominka. Zdobią go rozmaite bibeloty, w tym masywny, złoty zegar, figury aniołów czy zdjęcia w złotych ramach. Na ścianach z kolei znajdziemy obrazy oprawione w ramy w złotym kolorze.

Całość, która pięknie ze sobą współgra, dopełniają meble z duszą i skórzane fotele. Na próżno szukać tu minimalizmu.

tak mieszka Przemysław Czarnek
YouTube

Ze złożonego w maju 2020 roku oświadczenia, wartość nieruchomości polityka wyceniania jest na milion złotych.

tak mieszka Przemysław Czarnek
YouTube
Źródła: www.o2.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować